https://telegram.me/empireoflies

روایت خیانت کار شدن رضا پهلوی از زبان حامیان سابق وی+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغامید دانا از موافقان دیروز و از مخالفان امروز رضا پهلوی در کانال تلگرام خود بازهم نسبت به وی شدیدا اعتراض کرد.

او که در حال حاضر به دلیل پخش فیلم هایی در رسوا کردن جریان تجزیه طلب خارج از کشور تحت شدید ترین توهین ها و فشارهای روانی است بخشی از فیلمی را که سیمای جمهوری اسلامی با موضوع بررسی وضعیت محل اسکان و نحوه فعالیت و زندگی اعضای سازمان مجاهدین خلق(منافقین) در شهر اورسورواز فرانسه می پردازد را منتشر می کند.

در این کلیپ آمده است که وقتی سازمان موساد اسرائیل از برنامه هسته ای ایران خبردار شد، خودش بابت ملاحضات سیاسی نمی خواست اسناد هسته ای ایران را افشا نماید، برای همین به دنبال جریانی در اپوزسیون بود تا اسناد را مخالفین جمهوری اسلامی افشا کنند.

اسرائیل نخست به سوی “رضا پهلوی” رفت ولی رضا پهلوی و دیگر هواداران پادشاهی حاضر نشدند علیه منافع ملی ایران با اسرائیل همکاری کنند، بنابراین اسرائیل به سراغ “مریم رجوی” و سازمان مجاهدین رفت و آنان حاضر به همکاری شدند.

امیددانا ضمن اعتراف به جالب بودن این فیلم مستند می نویسد:

«خیلی ها از من می پرسند چرا روزگاری حامی رضا پهلوی بودم زیرا من حامی رضا پهلوی بودم که حاضر نشد به ایران خیانت کند و اسناد هسته ای را افشا نماید..»

این پان ایرانیست مقیم سوئد با یاداوری اقدامات رضا پهلوی در دیدار با سناتور تندرو جان مک کین می افزاید:

«ولی امروز رضا پهلوی با آن رضا پهلوی سالهای گذشته فرق دارد و برای خیانت به ایران همانند مریم رجوی حاضر است با سناتورهای جنگ طلبی همچون جان مک کین بنشیند و بخاطر مشتی ریال عربستان از گفتن “خلیج فارس” امتناع می کند.»

امیددانا در پایان رضا پهلوی را یک وطن فروش توصیف کرده و خطاب به او می نویسد: «خراب کردی خیلی هم خراب کردی..»

پیشتر اقدامات این شاهزاده بی تاج و تخت پهلوی در نشست و برخاست با برخی تجزیه طلبان کرد اعتراض شدید حامیان سلطنت در خارج از کشور را در پی داشت.

امیددانا قبلا رضا پهلوی را خائن نامیده بود.

مستند “اسرار پشت پرده اورسورواز” توسط شبکه پرس تی وی تهیه و توسط بنیاد هابیلیان دوبله شده است.

دانلود

انتهای پیام/روباه نیوز

امیددانا در پایان رضا پهلوی را یک وطن فروش توصیف کرده و خطاب به او می نویسد: «خراب کردی خیلی هم خراب کردی..»

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.35 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme