https://telegram.me/empireoflies

روایتی جدید از جنایات منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین در صفحه فیسبوک خود برگی دیگر از جنایات سرکردگان این گروهک تروریستی را افشا کرد.

«حامد صراف‌پور» در صفحه فیسبوک خود با بیان اینکه جنایت‌های گروهک منافقین در حق اعضای ناراضی خود، گفته است که، تنی چند از دختران که قربانی سرکوب و شکنجه مریم و مسعود رجوی شده و به اشکال مختلف به قتل رسیده یا دست به خودکشی زدند. مرجان اکبری، آلان محمدی، هما سرشار، مینو فتحعلی، مهری موسوی، معصومه غیبی پور و … از زمره این دختران جوان هستند.

تصویر از صفحه فیسبوک «حامد صراف‌پور»

تصویر از صفحه فیسبوک «حامد صراف‌پور»

این عضو جدا شده گروهک تروریستی منافقین که اکنون در اروپا زندگی می‌کند، با اشاره به بخشی از خاطرات زهرامیرباقری یکی از اعضای گروهک منافقین، نوشت که، در آن مقاله از دختری به اسم «مرجان اکبری» و شکنجه‌هایی که متحمل می‌شد می‌نویسم. این دختر در اسارتگاه اشرف با نام سازمانی “فائزه” شناخته می‌شد، وی بدلیل اینکه خواهان زندگی آزاد بدون تبعیض بود تحت شکنجه‌های شدید روحی در نشست‌های جمعی فرقه (نشست دیگ) قرار گرفت. این نشست‌ها با حضور فهیمه اروانی (از مسئولین رده بالای مجاهدین که مدتی در موضع مسئول اول سازمان قرار داشت) و رقیه عباسی (عضو رده بالای شورای رهبری مجاهدین) برگزار می‌شد.

مرجان این دختر بیگناه بارها به اجبار در جلسات درونی فرقه پشت میکروفون قرار گرفت و در حالی که گریه می‌کرد و می‌لرزید به تهمت‌های ناروای زیادی متهم و مجبور به ندامت‌گویی گردید. برای مثال مادر وی (خانمی بنام عذرا) توسط مسئول نشست مجبور گردید پشت میکروفون بیاید و دختر خود را دشنام بدهد. دشنام دادن یک مادر به دخترش در حضور جمعیت یک ضربه بزرگ عاطفی و روحی بود که تأثیر جدی در آینده هر دختری دارد و سرنوشت او را عوض می‌کند، همانطور که سرنوشت مرجان را عوض کرد که در ادامه می‌آید.

علاوه بر مادر مرجان، زنان دیگری نیز توسط مسئولین ترغیب و تشویق شدند تا علیه مرجان صحبت‌های ناروا و زشت بر زبان بیاورند. در این نشست‌ها کسی نمی‌توانست سکوت کند و همه مجبور بودند به شکلی موضعگیری کنند تا بعداً خودشان دادگاهی نشوند. این جلسات چندین هفته به صورت نوبه‌ای علیه مرجان ادامه داشت تا اینکه وی در اثر فشارها، صدمات روحی و مجموعه محدودیت‌هایی که مسئولین در داخل تشکیلات وارد می‌کردند دست به خودکشی زد.

کشته‌های منافقین

کشته‌های منافقین

به گفته «حامد صراف‌پور»، روزی که عکس او را در قبرستان اسارتگاه اشرف دیدم، بسیار شوکه و دلگیر شدم و هنگامی که علت مرگ او را به شکل مخفیانه از دوستم که از این قضیه مطلع بود پرسیدم، گفت که با خوردن میزان زیادی قرص خودکشی کرده است. این حادثه از همه مخفی نگه داشته شد. البته به دلیل اینکه مرجان تخصص برقکاری داشت، به دیگران گفته بودند علت مرگ وی برق گرفتگی است!

او تنها دختری نبود که زیر فشارهای سنگین روحی مجبور به خودکشی گردید، دو خانم دیگر بنام‌های «مهری موسوی» و «مینو فتحعلی» نیز به‌وسیله قرص سیانور و … کشته شدند.

همچنان که افرادی مانند «آلان محمدی»، «هما سرشار» و «معصومه غیبی‌پور» هم با خودسوزی یا با توسل به اسلحه خودکشی کردند. همه این زنها به‌دلیل اعتراض به سیاست‌های تبعض جنسی و ظلم و ستم موجود در تشکیلات و یا فشارهای روحی به این سرنوشت دچار شدند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme