https://telegram.me/empireoflies

رواج نگاه جنسی به زنان در بین عوامل بی‌بی‌سی فارسی!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، داریوش سجادی خبرنگار مقیم آمریکا در یکی از مخاطب صفحه گوگل‌پلاس خود نسبت به سوژه شدن و نگاه جنسی به دختران زیبای کرد توسط یکی از عوامل بی‌بی‌سی فارسی واکنش نشان داد.

وی عوامل و خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی را «سربازان رسانه‌ای ملکه انگلستان» نامید و نوشت:

یکی از سربازان رسانه‌ای ملکه انگلستان (پناه فرهادبهمن، از تهیه‌کنندگان بی‌بی‌سی فارسی) در بخش فارسی تلویزیون BBC عکس ضمیمه را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده و با دادن خبر کشته شدن ایشان (نگار حسینی) در  جنگ با داعش ضمن آنکه جماعتی را داغدار این مصیبت کرده در ادامه افزوده‌اند مشارالیه نخستین زن کرد ایرانی از حزب آزادی کردستان هستند که در مصاف با داعش در اطراف موصل کشته شده … به روایت آن لطیفه سخیف: یک روز جرج بوش و اوباما نشسته بودن و باهم صحبت می‌کردن که یکی از دوستاشون وارد میشه و می‌پرسه: درمورد چی دارین صحبت می‌کنین؟ جورج بوش میگه: داریم نقشه می‌کشیم که جنگ جهانی سوم رو راه بیندازیم. دوستشون می‌پرسه: خوب که چی بشه؟ بوش میگه: که یک میلیارد مسلمون و آنجلینا جولی رو بکـُشیم! دوستشون با تعجب می‌پرسه: آنجلینا جولی!؟ اون رو دیگه برای چی می‌خواین بکشین؟ جورج بوش رو میکنه به اوباما و میگه: دیدی گفتم؟ ملت بیشتر نگران آنجلینا جولی هستن تا اون یک میلیارد مسلمون!

مطلب پناه فرهادبهمن در صفحه شخصی وی

مطلب پناه فرهادبهمن در صفحه شخصی فبسبوک وی.

متاسفانه لطیفه بالا بخشی از واقعیت است با این توضیح که بخش دیگر واقعیت تعمداً پنهان نگاه داشته می‌شود. بخش پنهان واقعیت آن است که مسبب اصلی در ترویج فهم سکس‌سالارانه از زن و القای این باور که زنان به اعتبار جمال و خدمات در بستر محل اعراب‌اند مدیون هژمونی خرده فرهنگ و مبتذل همان آمریکائی است که زنان را گوسفندوار تابع منویات خود کرده و به اقتضا برای ایشان دست افشانی می‌کند. اشک تمساح آن سرباز گمنام BBC در فقدان آن «مرحومه مغفوره» را نیز نباید بیرون از حلقه تبعیت روباتیک ایشان و امثال ایشان از ضد فرهنگ «زن ابزاری» تزریقی آمریکائی ها تلقی کرد.

بالغ بر ۳ سال است وحوش داعش در حال کشتن و خوردن و سلاخی مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان و نظامی و غیر نظامی در عراق و سوریه‌اند و به چشم نمی‌آید و عکس زنان با چهره‌های آفتاب سوخته و کشته شده در شامات و عراق از جانب ایشان و امثال ایشان آنتن نمی‌گیرد، اما بمجرد آنکه یک نفر از میان این کشته‌شدگان بنا بر کپی رایت آمریکا و استانداردهای هوسبازانه «زن تن‌بینی» ایشان «مقبول» سربازان چشم و گوش بسته آن سلطه فرهنگی می‌افتد ناگهان متوجه می‌شوند جنایت بد است و داعش خر است!

ابعاد این حماقت منحصر به جنگ نیست و تمام حوزه‌های هنری و فرهنگی و ادبی و اقتصادی و ورزشی و حتی سیاسی را به خود آلوده.  نمونه بارز آن شیدائی و آنتن و تصویر دادن دست و دل‌بازانه رسانه‌های ورزشی و تجاری به پدیده‌ای بنام «ماریا ـ شاراپووآ» یکی از قهرمانان تنیس جهان است که مثال برجسته ای از ابتذال جمال‌سالاری و تنانگی حاکم در دنیای ورزش است.

گوئی زمین از حجت خدا خالی است و از میان آن همه زنان پردرخشش در تنیس جهان تنها همین «ماریا خانم» هستند که به اعتبار خوش‌لمسی و خوش‌حجمی خوش جمالی، گوشت خوبی برای شوق و نگاه مقاربتی متقاضیان هوسباز محسوب شده و با عریان کردن وقت و بی‌وقت ایشان در آگهی‌های تجاری دِین خود را به این «بدویت مدرن» ادا می‌کنند!

مطلب داریوش سجادی درباره بدویت مدرن در بی‌بی‌سی فارسی

مطلب داریوش سجادی درباره بدویت مدرن در بی‌بی‌سی فارسی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. انگار شما بیشتر حواست به حجم گوشت و خوش فرمی هست و بیننده خوبی برای تبلیغات ایشون هستید. هوای فکرمون گندیده عزیز جان. گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده. اونجا همه چی هست عزیز . کسی عقده جنسی نمیشه . اینجاست که وقتی حرفی از زن میشه همه چیز قیام می کنه

  2. امپراتوری درغ فکر کنم توی این مطلب فونت نشوته ها خوب نبود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme