https://telegram.me/empireoflies

رهبر تروریست های دموکرات کردستان: اسرائیل همواره حامی ما بوده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:گروهک‌های تروریستی غرب کشور از جمله حزب دموکرات کردستان ایران از دهه‌های قبل در مناطق مرزی ایران، عراق و ترکیه حضور داشتند، اما طی سالهای پس از انقلاب اسلامی و بخصوص در سالهای اخیر با دلارهای سعودی و حمایت‌های سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی و آمریکا دامنه فعالیت‌های خود را افزایش داده‌اند. از ماه‌ها قبل عوامل سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی و آل‌سعود از طریق ارتباطگیری و حمایت مالی از گروهک‌های تجزیه‌طلب و تروریست غرب کشور، از سویی به دنبال افزایش فشار به جمهوری‌اسلامی و از سویی دیگر به‌دنبال تحریک احساسات تجزیه‌طلبانه هستند.

 این گروه های تروریستی هم برای جذب نیرو و گرفتن حمایت دولت های غربی از تمامی امکاناتی که در اختیار شان قرار داده می شود استفاده می کنند و حتی سعی می کنند به صورت مداوم در تلویزیون های فارسی زبان برای تبلیغ عقاید و گرفتن حمایت ایرانیان به صورت منظم حضور داشته باشند.

چند ماه پیش یکی از اعضای رده بالای حزب دموکرات کردستان تلویزیون فارسی در تلویزیون بی بی سی حاضر شد و این بار نوبت «مصطفی هجری» دبیر کل این حزب بود که مسئول تبلیغ سیاست های این حزب در بی بی سی فارسی شد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از روش هایی که اشرار مسلح و تجزیه طلب کومله و دمکرات برای ساقط کردن نظام از آن استفاده کردندمدل تجزیه از درون بود، یعنی اینکه با برانگیختن احساسات قومی در تمام مناطق مرزی غائله ای به راه انداختند که اگر چه همه آنها خنثی شد، اما هزینه های زیادی را بر ملت ایران تحمیل کرد.

اما این رهبر گرو هک تروریستی در صحبت های خود با عنایت فانی مجری برنامه به عبارت دیگر بی بی سی که برای مصاحبه با این عنصر تروریست به مقر وی در پاریس رفته بود می گوید که ما خواهان فعالیت مسلحانه در ایران هستیم و نباید دولت جمهور یاسلامی از فعالیت ما جلو گیری کند زیرا بیشتر مردم کردستان حامی ما هستند .

مصطفی هجری در ادامه به درخواست کمک از برخی کشورها برای مقابله با ایران پرداخت. دبیرکل حزب دموکرات کردستان ایران به درخواست های پیاپی از آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی اشاره کرد و به صورت وقیحانه اعلام کرد که از هر کشوری که برای مقابله با ایران ما را یازی کند دست دوستی دراز می کنیم!

مصطفی هجری

وی می گوید محبوبیت ما بعد از آغاز دور جدید مسلحانه در کردستان ایران در بین مردم کردستان به ویژه جوانان این استان بیشتر شده و آنها از این شیوه مبارزه استقبال می کنند.

وی در جواب منتقدین خود که می گویند این اعمال تروریستی به امنیتی شدن فضای این منطقه می انجامد می گوید من نمی گویم که تمام مردم کرد اما اکثریت کردها خواهان مبارزه مسلحانه با رژیم جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی هم چنین در ادامه حمایت های عربستان سعودی از این حزب را تکذیب کرد و گفت تنها به دلیل درخواست مردم کردستان ایران مبارزه مسلحانه را شروع کرده اند.

این در حالی است که یکی از نمایندگان این گروهک چند روز پیش در تلویزیون بی بی سی گفته بود ما دست کمک به تمام کشور های منطقه دراز می کنیم و از همه کمک های دولت های ممخالف ایران استقبال می کنیم.

لازم به یاد آوریست مصطفی هجری چندی پیش در مصاحبه با یک روز نامه اسرائیلی گفته بود که مبارزات ما در آینده  پاسخ مى دهد و بهار کردى در ایران رخ خواهد داد و با تغییر حاکمیت مرکزی در ایران و جایگزینی یک دولت دموکراتیک که به اداره فدرالی ایران معتقد باشد، زمینه رعایت حقوق بشر در مناطق کرد نشین فراهم خواهد آمد.

وی همچنین از دولت اسرائیل درخواست کرده بود برای مبارزه با دشمن مشترک یعنی ایران به آنها کمک مالی و تسلیحاتی نماید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme