https://telegram.me/empireoflies

رهبر اپوزیسیون انگلیس: آزار و اذیت جنسی علیه زنان در سطوح بالای قدرت وجود دارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجرمی کوربین رهبر حزب اپوزیسیون انگلستان با انتقاد از دولت این کشور گفت فرهنگ سو‌ء استفاده از زنان در وست‌مینستر (دولت انگلیس) مدت‌هاست که به چالش کشیده نشده است.

به نوشته سایت شبکه خبری اسکای نیوز، رهبر اپوزیسیون انگلستان گفت این فرهنگ پست و تحقیرآمیز در بالاترین سطوح قدرت و در دولت این کشور نیز وجود دارد. 

وی از افرادی که تجربه آزار و اذیت داشتند، خواست تجربیات خود را به مقامات گزارش کنند و هشدار داد آن دسته از نمایندگان پارلمان انگلستان که از زنان سو‌ء استفاده کرده باشند یا آنان را مورد آزار و اذیت قرار دادند، باید پاسخگو باشند.

روزنامه انگلیسی سان هم در مطلبی مرتبط نوشت، کارمندان زن وست‌مینستر با راه‌اندازی گروهی در واتس‌اپ به اعضا درباره آن دسته از نمایندگان پارلمان و شخصیت‌های برجسته‌ای که در تمام احزاب سیاسی وجود دارند و اقدام به آزار و اذیت جنسی زنان می‌کنند، هشدار می‌دهند.

یک سخنگوی ترزا می نخست وزیر انگلیس هم گفت هر رفتار نامناسبی در هر سطحی از زندگی از جمله در میان سیاسیون غیرقابل قبول است. 

این سخن بعد از آن بیان شد که روزنامه انگلیسی تایمز در گزارشی نوشت، دو نماینده حزب حاکم محافظه‌کار و دو نماینده  حزب اپوزیسیون کارگر با زنان رفتار نامناسب و یا آنان را آزار و اذیت کرده‌اند. این رفتارها شامل فرستادن پیام‌های نامناسب تا روابط نامناسب با زنان محقق جوان بوده است. 

هفته گذشته نیز شبکه خبری بی‌بی‌سی در گزارشی از آمار بالای آزار و اذیت زنان در محیط کار و تحصیل در این کشور خبر داد. به گزارش بی‌بی‌سی ۵۳ درصد زنان و دختران انگلستان تجربه آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز را داشته‌اند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

رهبر اپوزیسیون انگلستان هشدار داد آزار و اذیت علیه زنان و رفتار نامناسب با آنان در درون دولت و پارلمان این کشور وجود دارد و با آن برخورد نمی‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme