https://telegram.me/empireoflies

رهبر انقلاب سبز ایران از ترامپ و پوتین درخواست کمک نمود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر سال های اخیر خفت و زبونی چنان دامن گیر برخی از اپوزیسیون پادشاهی خواه به ویژه سلطنت طلبان شده که آتش اختلاف میانشان را به حد اعلا رسانده و هر کس اندک شهرتی در میان اپوزیسیون پیدا می کند بلافاصله خود را پادشاه ایران می داند و تاج و تخت شاهان صفاک پهلوی را ارثیه خویش می داند.

همین چندی پیش یکی از نوادگان فتحعلی شاه که خود را پنجمین نفر از نسل این پادشاه می داند و اینک در آذربایجان ساکن است خود را وارث تاج و تخت ایران دانست و خود را رقیب رضا ربع دانست.

دریوزگی باقیمانده پهلوی ها به جایی رسیده که اخیرا یک شاعره مبتذل سرا که چند سال است به دلیل فساد اخلاقی به اروپا مهاجرت کرده خود را رهبر انقلاب سبز ایران و به نوعی پادشاه ایران می داند و اخیرا تلاش کرده حتی شورای انتقال قدرت تشکیل دهد و عده ای نیز اطراف وی جمع شده اند و وی را در این راه یاری می کنند!

مهناز هدایتی شاعره ضد انقلاب چند روز پیش در کنفرانسی در بروکسل سخنانی را ایراد کرده و در پی آن نوشته ای را منتشر کرده و خود را رهبر انقلاب سبز مردم ایران نامیده است.این ضد انقلاب متوهم سال گذشته طرحی را برای حمله به ایران پیشنهاد داده بود که در آن قرار بود کشورمان از سه طریق هوایی زمینی دریایی محاصره  شود.

وی در توضیح طرح متوهمانه خود گفته بود که وقتی ایران ازطریق مرز هوایی زمینی و دریایی محاصره شد اتوماتیک وار سپاه پاسداران ایران محاصره شده است و قدرت حرکت به جلو را ندارد. یعنی سپاه پاسداران در محاصره کامل حداقل ۷۵ میلیون ایرانی به شدت ناراضی و مخالف جمهوری اسلامی قرار دارد. وی توضیح داده بود که با توجه به مخالفت ۳۶ ساله مردم ایران با جمهوری اسلامی و عملکرد ضد مردمی سپاه پاسداران “مردم ایران” در کمتر از یک هفته سپاه پاسداران و زیر مجموعه این سپاه پاسداران را از کار می اندازند و تغییر رژیم در ایران سریعا انجام می شود .

وی هر از چند گاهی اشعاری را می سراید که در آن توهمات و خیال بافی های خود را منعکس می کند و اصرار دارد که از قبل بسیاری از حوادث سیاسی عرصه جهانی را پیش گویی می کند ولی تا کنون ظاهرا بخت یار وی نبوده و نتوانسته چیزی را پیش بینی کند.

وی دیروز در پیامی خطاب به دونالد ترامپ و ولادیمر پوتین گفته برای حمله به ایران به کمک آنها نیازمند است .وی ادعا نموده که ۸۰ میلیون ایرانی می خواهند رژیم ایران عوض بشود! و خواهان حمایت تمام قد ترامپ و پوتین از حرکت شتابان انقلاب سبز ایران شده.

لازم به یاد آوریت وی چندی پیش به دلیل اشعاری مبتذلی که سروده بود و در آن انگلیس را بهشت دانسته و از رابطه نامشروع هم زمان با چند نفر تمجید کرده بود لوح تقدیری را از ملکه انگلیس دریافت کرد.البته این توهمات مستهجن در زندگی وی نیز جزیان دارد زیرا وی هم زمان که معشوقه حسن داعی یک ضد انقلاب و رابط گروهک تروریستی منافقین است آرزوی رابطه عاشقانه با پسر پادشاه سعودی را نیز دارد و سال گذشته در پیامی جنجالی به عنوان رهبر انقلاب سبز ایران از وی خواستگاری نمود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme