https://telegram.me/empireoflies

رها اعتمادی از تلویزیون manoto اخراج شده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سال گذشته ویدئویی از حسن اعتمادی یکی از ضد انقلاب خارج نشین که مدتی مدیریت بخش هایی از شبکه بهایی من وتو را بر عهده داشت منتشر شد که در مصاحبه ای پرده از برخی راز های این شبکه برداشته بود.

حسن اعتمادی پدر رها اعتمادی در آن مصاحبه ، افشاگری هایی عجیب در مورد شبکه من‎و‎تو عنوان کرده بود. وی در آن مصاحبه گفته بود که منبع درآمد شبکه من و تو شخصی نیست بلکه دولتی است.

حسن اعتمادی در صحبت های خود به وضوح اشاره به روابط شبکه من و تو و پنتاگون آمریکا کرد و اسپانسر اصلی شبکه من و تو را دولت آمریکا دانست. از صحبت های پدر رها اعتمادی پیدا بود که شبکه manoto ایجاد شده است تا کشور ایران را به نابودی بکشاند .

حسن اعتمادی دبیر کل حزب سکولار دموکرات ایران در پاریس در این گفتگو  همچنین گفته بود که پس از تعطیلی تلویزیون «آزادی» که بوسیلهء فریبرز عباسی و رضا فاضلی اداره می شد و من نیز در آن برنامه هائی را داشتم،کیوان عباسی، فرزند فریبرز عباسی با من تماس گرفت و اطلاع داد که قصد دارد یک ایستگاه رادیوئی به راه بیاندازد و از من خواست که در مورد بخش خبرهای این رادیو به ایشان کمک کنند.

همین تماس ها موجب شد که کیوان عباسی با فرزند من، رها اعتمادی، نیز آشنا شود و چون استعدادهای هنری او را دید از او نیز دعوت به همکاری کرد. در حین تمهید مقدمات این کار، کیوان و رها تصمیم گرفتند بجای رادیو یک تلویزیون اینترنتی ایجاد کنند به نام «ببین تی.وی» که دو سه سالی بکار مشغول بود در اواخر کار تلویزیون مزبور، آقای عباسی به من اطلاع داد که برای براه انداختن یک تلویزیون جدید ماهواره ای، که مرکز آن در لندن خواهد بود، سرمایه دارانی امریکائی را یافته و بمدد آنها قصد دارد با همکاری رها یک رسانهء جوان پسند و امروزی و به اصطلاح به روز را بوجود آورد.

وی توضیح داد که بودجه اصلی این شبکه از آمریکا و پنتاگون می آید و این سازمان نظانمی اسپانسر اصلی این شبکه است .

اما ظاهرا این مصاحبه برای فردی مثل حسن اعتمادی و فرزندش بسیار گران تمام شد هر چند اعتمادی بعد ها سعی کرد یان مصاحبه را نوعی دام جلوه دهد که دستگاه های اطلاعاتی ایران برای وی پهن کردند و وی در این دام گیر کرد ولی مسئولان شبکه من وتو بعد ار اخراج وی از این شبکه در سال ۹۲ این بار سراغ فرزند وی رفتند و رها اعتمادی که نفر دوم این شبکه بود را نیز برای همیشه از یان شبکه اخراج نمودند.

امید دانا از دلقک های سلطنت طلب مقیم خارج کشور در مطلبی در صفحه فیس بوک خود با اشاره به عدم حضور یک ساله رها اعتمادی در این شبکه و همچنین کلیپ های تصویری که از وی منتشر می شود ادعا کرده که رها اعتمادی بی سروصدا از تلویزیون من و تو اخراج شده.
وی همچنین گفته که منابع اطلاعاتی وی در تلویزیون من و تو اخراج رها اعتمادی را بابت اختلافش با کیوان عباسی تایید کرده اند.

وی دلیل این اخراج را مصاحبه ای دانست که پدر رها “حسن اعتمادی” با خبرگزاری فارس در سال گذشته انجام داده و مسائل تلویزیون من و تو را لو داده، که متعاقب آن بین رها اعتمادی و کیوان عباسی اختلاف و دلخوری بوجود آمد این اختلافات ماه ها به درازا کشید تا اینکه چند ماهی میشود رها اعتمادی بی سروصدا از تلویزیون من تو کنار گذاشته شده است.

البته دلیل دیگری که امید دانا از آن تعبیر به اخراج رها اعتمادی کرده برگزار نشدن برنامه استیج امسال بوده که رها تهیه کننده و مجری آن بود.

لازم به یاد آوریست که سال گذشته همچنین خبری منتشر شد که رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا و از مجریان و تهیه کنندگان سابق شبکه من و تو با خواننده مطرح و سرشناس ایران گوگوش (فائقه آتشین) وارد رابطه عاشقانه شده. گفته شد که در جریان آکادمی موسیقی گوگوش علاقه ای بین این دو شکل گرفت ولی در آن زمان رها اعتمادی با شخص دیگری در رابطه بود، با این وجود این دو رابطه بسیار نزدیک و صمیمی خود را حفظ کردند. این دو علاوه بر رابطه‌ی احساسی، رابطه‌ی کاری بسیار نزدیکی نیز با یکدیگر داشتند، رها اعتمادی ترانه‌سرای برخی از آهنگ‌های آکادمی موسیقی گوگوش و آلبوم حجم سبز، اعجاز گوگوش نیز بود.

اعتمادی پس از پایان آخرین سری مجموعه استیج  و جدایی از آخرین دوست دختر خود( به نام دَنییل)،به لس آنجلس رفت و مدیر برنامه های گوگوش شد و بیش از پیش این دو نفر به هم نزدیک شدند. همان زمان گفته شد این دو با هم وارد یک رابطه جدی شدند ولی هنوز خبر رابطه‌ی خود را به صورت رسمی اعلام نکردند اما دوستان و نزدیکانشان همگی از این موضوع باخبرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme