https://telegram.me/empireoflies

رنگ کردن یک جاسوس و فروختن جای استاد دانشگاه توسط «رادیو فردا»!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر پس از دستگیری جاسوسی در ایران، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه با آب و تاب به تطهیر آن افراد می‌پردازند و سعی می‌کنند آنان را بی‌گناه جلوه دهند.

«هما هودفر» فردی با تابعیت دوملیتی ایرانی-کانادایی است که چند ماه پیش به اتهام جاسوسی در ایران بازداشت شد و مدتی در زندان است. از زمان بازداشت این فرد رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون حمله به دستگاه قضایی ایران، این فرد را “فعال حقوق بشر” و “حقوق زنان” معرفی کردند!

حال «رادیو فردا» در خبری جاسوس مذکور را “استاد دانشگاه” خطاب کرد و نوشت: “رسانه‌های کانادایی روز سه‌شنبه ۹ شهریور گزارش دادند که هما هودفر، استاد ایرانی-کانادایی زندانی در ایران، به دلیل ناراحتی جسمی در بیمارستان بستری شده است …”

این رادیو آمریکا در مظلوم‌نمایی از این جاسوس دوتابعیتی، او را مانند کودکی بیگناه به تصویر می‌کشد و می‌نوسید: “نگهداری خانم هودفر در سلول انفرادی به مدت سه ماه، باعث «تضعیف وضعیت جسمی» او شده است تا جایی که او هم اکنون به سختی می‌تواند حرف بزند یا راه برود … خانم هودفر هیچ اقدامی خلاف قوانین ایران انجام نداده … مقام‌های قضایی به او اجازه تماس با وکیل مدافع و بستگانش را نمی‌دهند.”

«هما هودفر» از موسسان سازمان برانداز «ولومل» (شبکه همبستگی بین‌المللی برای فمینیستهای دنیای اسلام) است؛ سازمانی که به‌مدت سه دهه به‌دنبال ترویج ارزش‌های غربی مانند «فمینیسم»، «آزادی‌های جنسی» و «همجنسبازی» در میان زنان مسلمان است و هدف اصلی‌اش سست‌کردن نقش مبانی دینی و باورهای اسلامی بر زندگیِ زنان مسلمان است.

«ولومل» با هزینه مراکز نیمه دولتیِ پنهان در آمریکا، انگلیس و هلند، که از پارلمان این کشورها بودجه دریافت می‌گیرند، فعالیت می‌کند.«هما هودفر»، بارها به‌عنوان رابط عناصر ضدانقلاب مانند «شادی صدر» با مراکز اروپایی عمل کرده و نامه معرفی صدر به بنیاد «هیفوس» را همین هودفر نوشته است.

بنیاد «ولومل» به همراه دیگر بنیاد برانداز «هیفوس» که زیر نظر وزارت خارجه هلند فعالیت می‌کند، در پوشش همکاری‌های به ظاهر انسان‌دوستانه و توانمندسازی و … برنامه‌های خود را در حوزه‌های زنان در ایران دنبال می‌کند.

در سیاست‌های بنیاد «ولومل» تأکید شده است که برنامه‌ها و کمپین‌های آن باید مبتنی بر قداست‌زدایی از دین و قوانین مذهبی، تأکید بر تسلط و اختیار زنان بر بدن و جنسیت خود برای برگزیدن تجرد، حفظ برابری جنسیتی و تلاش برای تغییر قوانین دینی بر همین مبنا باشد!

«مریم نمازی» هم از دیگر همکاران بنیاد ولومل در هلند و انگلستان است و کمیته‌ای را به نام «کمیته مسلمانان سابق» در هلند و با حمایت مالی وزارت خارجه هلند تشکیل داده است که البته در سطحی بسیار مستهجن و مبتذل اقدام به فعالیت‌های ضداسلامی می‌کند؛ به‌طوری که در یکی از آخرین اقدامات، او با برهنه شدن در پاریس و در محوطه موزه لوور، به اعتراض علیه جمهوری‌اسلامی پرداخت!

بنیادهای «ولومل» و «هیفوس» در نهایت همه یک هدف را دنبال می‌کنند و آن برهم زدن آرامش و نظم حاکم بر جامعه و در ادامه آن بسترسازی برای تغییرات فرهنگی-اجتماعی است که می‌تواند زمینه‌ساز گذار سیاسی شود؛ گذاری که در نهایت آن، همان مدل براندازی نرم خواهد بود که این بار نه از طریق آشوب و لشکرکشی خیابانی، بلکه از راه‌های پیچیده‌تری چون نفوذ در فضای فرهنگی و اجتماعی، استحاله فرهنگی-دینی، کادرسازی و تشکیل جنبش‌های اعتراضی محدودتر در پوشش مطالبه حقوق شهروندی است.

منابع:
۱- خبرگزاری فارس
۲- رادیو دیروز
۳- مشرق‌نیوز

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر پس از دستگیری جاسوسی در ایران، رسانه‌های فارسی زبان بیگانه با آب و تاب به تطهیر آن افراد می‌پردازند و سعی می‌کنند آنان را بی‌گناه جلوه دهند. «هما هودفر» فردی با تابعیت دوملیتی ایرانی-کانادایی است که چند ماه پیش به اتهام جاسوسی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme