https://telegram.me/empireoflies

رقص و پایکوبی یزیدیان در مراسم عاشورا در کانادا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حزب کمونیست کارگری چند روز پیش در بیانیه خطاب به حامیان و طرفداران خود از آنها دعوت نموده تا در مراسمی که در روز عاشورا به جهت مخالفت با عزاداری مسلمان ها در شهر تورنتو برگزار می شود شرکت نمایند.

عصر دیروز در تورنتو نزدیک ۳۵۰۰ نفر از مسلمانان حاضر مراسم عاشورا را برگزار کردند.مسلمانان تورنتو به ویژه شیعیان این شهر هرساله مراسم باشکوهی را به صورت دسته های عزاداری در این شهر برگرار می کنند که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه می شود.

عاشورا

مراسم عزاداری شیعیان در تورنتو

مخالفان نظام اسلامی و کمونیست ها در سال جاری از بیم این که مذهب تشیع روز به روز در این کشور با استقبال بیشتری مواجه شود از هفته ها پیش دست به اقدام رذیلانه ای زدند و تصمیم گرفتند که در این روز به خیابان ها بیایند و با رقص و پایکوبی یزیدیان دوران را شاد کنند.

عاشورا-1

 مراسم عاشورا امسال در تورنتو به طور همزمان با شعارهای مخالفین مراسم این مراسم همراه شد . جمعی از سلطنت طلبان و اعضاء حزب کمونیست (اسرائیلی) کارگری (حدود ۵۰ نفر) به رهبری “صمد اسد زاده” در مقابل جمعیت عزاداران با هلهله ی شادی کشیدن و پوشیدن لباسهای رنگی عزاداران را تمسخر و با شعار “مرگ بر جمهوری اسلامی” مراسم مسلمانان شیعه را حمایت از نظام اسلامی دانستند و خواستار جلوگیری از این مراسم مسلمانان شدند.

کمونیست ها عاشورا

در این مراسم حاضران با داشتن پرچم قرمز که نشانه پرچم لشکر یزید در روز عاشورا است و هم چنین رقص و پایکوبی با نماد های ضد اسلامی اعلام کردند که رسما از یزید و لشکریانش حمایت می کنند.

این تصاویر یاد آور عاشورا سال ۸۸ در تهران است که جمعی از یزیدیان دوران با حمایت اربابان غربی خود به اغتشاش و آتش زدن هیات های عزاداری پرداختند و تا توانستند به شعائر حسینی اهانت نمودند و این بار وارثان آن افراد در سال ۹۵ در کانادا این مراسم را به نوبه خود زنده نگه داشتند!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. حزب کمونیست کارگری به زعم خود کارگری یعنی قشر زحمت کش و مظلوم که میخواهد حق خود را احقاق کند . اگر از پیام واقعه عاشورا که نهضت مظلومین در برابر ظالم و هیهات من الذله مطلع باشند هرگز این پایکوبی را انجام نمی دادند و خود عزا داری می کردند . پیام رسانی واقعه عاشورا وظیفه همه عاشورائیان است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme