https://telegram.me/empireoflies

رقابت غول‌های رسانه‌ای و برندهای مد جهان در زمینه پوشاک اسلامی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی «استریت تایمز»، حجاب که از مهم ترین نشانه های فرهنگ اسلامی به شمار می آید با فعالیت گسترده تبلیغ کننده ها،غول های رسانه ای و شرکت های مد جایگاه ویژه ای را برای رقابت میان این گروه های مختلف در بازار پوشاک اسلامی پیدا کرده است.

هفته گذشته شرکت اپل ۱۲ اموجی جدید شامل اموجی حجاب را معرفی کرد که تا پایان سال در اختیار کاربران قرار می دهد.

همچنین برندهای اصلی مد در جهان از «ایگل» گرفته تا «نایک» در حال تولید لباس های متناسب با حجابی هستند که مسلمانان آن را رعایت می کنند.

این در حالی است که شاهد حضور گسترده مدل ها با حجاب و پوشش اسلامی در سالن ها و نشریه های معروف مد در جهان هستیم.

«شلینا جان محمد» معاون شرکت «اوگیلوی نور» (Ogilvy Noor) که در مورد ایجاد برندهای مورد تقاضای مخاطبان مسلمان مشاوره می دهد در این باره می گوید:کلام آخر این است که بازار پوشاک و حجاب اسلامی بازار بسیار بزرگی شده است و جوانان می خواهند پول خود را در این بازار خرج کنند.

شرکت نایک چندی پیش اعلام کرد که قصد دارد بیشتر از زنان ورزشکار مسلمان حمایت کند و در این راستا اقدام به تولید لباس های ورزشی پوشیده ، مخصوص ورزشکاران حرفه ای زن مسلمان کرده است.

نایک اعلام کرد که لباس های ویژه زنان با حجاب در بهار ۲۰۱۸ میلادی در همه شعبه های این شرکت قابل دسترسی خواهند بود.

منبع: شبستان

انتهای پیام/

غول های رسانه ای و شرکت های برتر مد در جهان رقابت گسترده ای را در زمینه پوشاک اسلامی و تبلیغ حجاب در بازار پوشاک به دلیل بازار پر رونق آن آغاز کرده اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme