https://telegram.me/empireoflies

رقابت اپوزیسیون برای نقض حریم‌خصوصی خانواده‌های داغدار ایرانی +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این رسانه ها برای رسیدن به مقصود خود از هیچ اقدامی فروگذار نکرده و حتی برخلاف شعارهایی که همیشه مدعی آن هستند، به راحتی حریم خصوصی خانواده های داغدیده را نقض کرده و فیلم ها و تصاویری از آنها را بدون اجازه منتشر کردند.

در همین حال، بابک غفوری آذر در توئیتر خود با انتقاد شدید از این اقدام غیراخلاقی رسانه ها، تاکید کرد که انتشار فیلم عزاداری خانواده غفوری آذر، بدون اجازه و نقض حریم خصوصی این خانواده بوده است.

رسانه هایی همچون بی بی سی فارسی و شبکه وهابی کلمه و نیز اعضای گروه سلطنت طلب فرشگرد و مسیح علینژاد، از جمله رسانه ها و افرادی بودند که فیلم این خانواده را بدون اجازه منتشر کردند.

اما حالا و پس از انتقاد از این اقدام غیر اخلاقی، به جای عذرخواهی و حذف فیلم از خروجی رسانه ها و صفحات خود، تقصیر را به گردن یکدیگر انداخته و خود را بی گناه جلوه می دهند!

عکس | پست مسیح علینژاد که به جای عذرخواهی به بی بی سی حمله کرده و خبر از حمله بی بی سی می دهد!

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این رسانه ها برای رسیدن به مقصود خود از هیچ اقدامی فروگذار نکرده و حتی برخلاف شعارهایی که همیشه مدعی آن هستند، به راحتی حریم خصوصی خانواده های داغدیده را نقض کرده و فیلم ها و تصاویری از آنها را بدون اجازه منتشر کردند. در همین …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme