https://telegram.me/empireoflies

رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با زن ۶۵ ساله+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار وحشیانه چند مامور پلیس آمریکا را با یک زن ۶۵ ساله به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود این چهار مامور با بکار بردن عبارات زشت و زننده “رز کمپبل” را از خودروی شخصی اش بیرون می کشند. این حادثه روز ۴ می و در یکی از جاده های ایالت جورجیا رخ داد.

در این ویدئو ابتدا مامور پلیس “جیمز لگ” به خودروی این زن سلخورده نزدیک شد و پس از کمی صحبت شروع به داد زدن کرد. سپس مامور پلیس دیگری نیز به او ملحق شد و در ادامه مامور لگ با استفاده از زور تلاش کرد این زن را از خودرو بیرون بکشد. آنها با گفتن این جمله که ” تو باید از ماشینت پیاده شوی” سعی کردند این زن را از ماشینش پیاده کنند. این زن در حالی که مقاومت می کرد گفت: “این رفتاری غیر قابل قبول است قربان!”

در ادامه یک خودروی پلیس دیگر در پشت خودروی رز توقف کرد و دو مامور پلیس دیگر به دو مامور نخست پیوستند وتلاش کردند تا با استفاده از زور، رز را از خودرو پیاده کنند.

پس از این حادثه این زن در مصاحبه با WSB گفت هرگز انتظار چنین رفتاری را از پلیس آمریکا نداشته است. رز گفت برای او دیدن این صحنه ها مانند دیدن صحنه های یک فیلم سینمایی بود. رز گفت آنقدر دچار استرس شده بود که احساس می کرد قلبش هر لحظه ممکن است منفجر شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی جورجیا با انتشار اطلاعیه ای ضمن براز تاسف از این اتفاق گفت که مطمئنا این طرز برخورد از نظر پلیس غیر قابل قبول است و به هیچ وجه معرف سازمانی که او در آن کار می کند نیست.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

رفتار وحشیانه چند مامور پلیس آمریکا با یک راننده زن سالخورده سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme