https://telegram.me/empireoflies

رضا پهلوی: مردم ایران از تحریم‌های آمریکا قدردانی می‌کنند!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رضا ربع پهلوی شازده در تبعید که برای تحقق آرزوی چهل‌ساله و براندازی حکومت اسلامی در ایران در تکاپوست، در گفتگو با نشریه امریکایی “نیوزویک” رکورد جدیدی از خیانت را به‌نام خود ثبت کرده است.

«رضا پهلوی» فرزند آخرین شاه ایران، در این مصاحبه ای با نشریه نیوزویک آمریکا گفته است که شهروندان ایران دلایل تحریم های امریکا را درک و از آن قدردانی می‌کنند!!!

وی همچنین برای توجیه سیاست‌های خصمانه امریکا علیه ملت ایران، مدعی شده است که واشنگتن با اقدامات محدودکننده‌ای نظیر تحریم، از بی‌ثبات‌سازی منطقه و جهان توسط جمهوری اسلامی جلوگیری می‌کند.

این مواضع به غایت هیستریک در رضا پهلوی البته سابقه دار بوده ولی تاکنون وی تا این حد دشمنی خود با ملت ایران را عیان نکرده بود و همین موضوع سبب شده که بسیاری از اپوزیسیون ایران پرست بر علیه وی موضع گرفته و این شاهزاده در تبعید را به باد انتقاد بگیرند.

یکی از عناصر ملی گرا که مخالف حکومت اسلامی نیز هست در همین خصوص نوشته :”آقای رضا پهلوی!من گذشته از خودم بسیاری از ایرانیان دیگر را می‌شناسم که هریک از آنها هم بسیاری دیگر را می‌شناسند و آنها هم بسیاری دیگر را…که به تو نه در گذشته و نه اکنون و نه در آینده نمایندگی نداده‌ایم که از جانب ما تحریم‌های ترامپ بر علیه کشورمان را قابل فهم عنوان کنی اگر از شعار «رضاشاه روحت شاد» مردمان معترض به وضع موجود، چیزی غیر از اقبال عمومی به ارزش‌های ملی‌گرایانه و تجدد‌خواهانه‌ برداشت کرده‌ای، بدان که سخت در اشتباهی!
تو سال‌هاست که در سَمت اشتباهی ایستاده‌ای و دشمنی با حکومت را به کشور هم تعمیم داده‌ای اما هستیم و هستند بسیاری که در مقابل مسیر به وضوح وابسته و خائنانه تو و پیروانت به میهن بایستند!”

لازم به ذکر است مواضع وطن فروشانه ربع پهلوی در حالی ادامه دارد که وی چند روز پیش نیز در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل تلویحا خواستار مداخله نظامی و افزایش تحریم ها برای تغییر حکومت شده بود تا نشان دهد حاضر است  برای رسیدن به تاج و تخت پادشاهی از خون و امنیت مردم نیز هزینه کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. ایشان در توهم است نه توانایی دارد ون دانش لازم ونه شخصیت موثر ونه در امریکا برایش عددی قاٸل هستند بیشتر به ک ارزومند نا توان شبیه است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme