https://telegram.me/empireoflies

رضا پهلوی دچار سرطان شده؛ سفر به اسرائیل برای درمان

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شنیده ها حاکی از آن است که برخی نزدیکان  رضا پهلوی اخیرا در جایی گفته اند که وی اخیرا به بیماری سرطان مبتلا شده است.
این منابع در این خصوص گفته اند بیماری او شبیه به آن چیزی است که محمد رضا پهلوی به آن مبتلا شد و علی‌رغم هزینه‌های زیاد درمان، و سال ها تحت نظر قرار گرفتن در بهترین بیمارستان های جهان نهایتا مرگ وی را در آغوش گرفت.

لازم به ذکر است رضا پهلوی علاقه ای به اعلام این موضوع حتی به دوستان نزدیکش نداشته، اما در‌خصوص درمان قول‌هایی را از مقامات رژیم صهیونیستی گرفته است. وقرار است به زودی سفری به اسرائیل داشته باشد تا در آنجا درمان شود. لازم به یادآوری است که پدر رضا پهلوی هم در چنین سنی از دنیا رفت.

انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. انگار بالاخره اون همه پولی که این آدم و خانوادش از ایران دزدیدن یقه‌شون رو گرفته. امیدوارم هر فردی از خانوادش که یک قرون از اون پولا رو خورده به همین بیماری دچار شه.

  2. روح اله ایرانی

    به خدا حیوانات درنده شرافت دارند ولی خاندان نحس و خائن و کافر پهلوی (که فقط نوکر آمریکاهستند) شرافت و انسانیت ندارند. باید به عقل و وجدان کسانی که از دست نشانده های انگلیس حیله گر و آمریکا حمایت می کنند شک کرد. آمریکا شیطان بزرگ و طرفداران آن سربازان شیطان هستند. به گفته قرآن حزب شیطان زیانکار و خسارت دیده اند. درود خدا بر حامیان حق و رهبر کبیر انقلاب اسلامی و ارواح طیبه شهدا و لعنت و نفرین و آرزوی مرگ زودتر برای توله سگ پهلوی (رضا پهلوی و زن دیکتاتور محمد رضا پهلوی) . انگلیس رضا شاه را برد و محمد رضای دست نشانده را گذاشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme