https://telegram.me/empireoflies
بنابر نتایج یک نظرسنجی، ۸۹ درصد یهودیان اروپا معتقدند که یهودی‌ستیزی از سال ۲۰۱۳ تاکنون رشد کرده است. بسیاری از آنان می‌گویند که مورد آزار یا حمله قرار گرفته‌اند.

رشد یهودی‌ستیزی در اروپا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبخش بزرگی از یهودیان در اروپا نگران رشد یهودی‌ستیزی است. روزنامه آلمانی “بیلد” گزارشی درباره نظرسنجی جدید آژانس حقوق اساسی اروپا منتشر کرده که می‌گوید ۸۹ درصد یهودیان شرکت‌کننده در نظرسنجی گفته‌اند به نظرشان یهودی‌ستیزی در کشورهای محل اقامت آنها از سال ۲۰۱۳ رشد کرده است. این نظرسنجی در ۱۲ کشور عضو اتحادیه اروپا انجام گرفته است.

افزایش یهودی ستیزی در اروپا همزمان شده با اقدامات اسرائیل علیه فلسطینی‌ها؛ اقداماتی که حتی از سوی دولت های اروپایی هم محکوم شده است و موجب شده کمپین های تحریم رژیم صهیونیستی روز به روز با استقبال بیشتری مواجه شوند.

۸۵ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی یهودی‌ستیزی را بزرگ‌ترین مشکل موجود در کشورهای اروپایی می‌دانند. ۳۸ درصد آنها در فکر مهاجرت هستند. ۲۸ درصد آنان می‌گویند که در سال گذشته به دلیل آنکه یهودی هستند مورد آزار و حمله قرار گرفته‌اند.

در این نظرسنجی ۱۶ هزار و ۳۹۵ نفر از ۱۲ کشور عضو اتحادیه اروپا شرکت داشتند که در مجموع ۹۶ درصد جمعیت یهودی اتحادیه اروپا را شامل می‌شود. نخستین نظرسنجی درباره یهودی‌ستیزی در اروپا در سال ۲۰۱۳ اتجام گرفته بود.

این گزارش در حالی منتشر شده که بسیاری از کشورهای غربی مدعی اند در ایران، یهودیان مورد آزار و اذیت هستند؛ ادعایی که خبرنگار آمریکایی با سفر به ایران آن را رد کرد.

کیم خبرنگار روزنامه آمریکایی یو اس ای تودی در سفر به ایران، در توئیتر خود نوشت: “این باید برای مردم آمریکا و غرب عجیب باشد که بدانند یهودیان در ایران با کمال امنیت و احترام زندگی می کنند و خود را نیز عمیقا ایرانی می دانند.”

 

انتهای پیام/جام نیوز

بنابر نتایج یک نظرسنجی، ۸۹ درصد یهودیان اروپا معتقدند که یهودی‌ستیزی از سال ۲۰۱۳ تاکنون رشد کرده است. بسیاری از آنان می‌گویند که مورد آزار یا حمله قرار گرفته‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme