https://telegram.me/empireoflies

رسوایی عباس پالیزدار توسط همدستش در صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:در اردیبهشت ماه ۱۳۸۷ فضای رسانه ای تحت تاثیر سخنرانی های فردی قرار گرفت که بی پروا درباره مفاسد اقتصادی و اشخاص مفسد اقدام به سخنرانی در دانشگاه های مختلف کشور می کرد.

فیلم سخنرانی وی در «دانشگاه بوعلی سینای همدان» به ویژه مورد استقبال ضدانقلاب خارج نشین قرار گرفت و این حرامیان سخنان وی را مستمسک قرار دادند تا ادله ای برای دروغ پردازی های خود قرار دهند. این فرد عباس پالیزدار عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی [دوره هفتم] بود که در خرداد ماه همان سال توسط مقام های قضائی مورد پیگرد قانونی قرار گرفت و قرار بازداشت وی صادر شد.

وی اخیرا در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا مصاحبه ای داشته و با تاکید بر سخنان گذشته خود در خصوص برخی از مفاسد اقتصادی حرف هایی می زند که البته مورد تایید یکی از هم مسلکانش که به نظر می رسد وی این مصاحبه را ترتیب داده باشد قرار می گیرد.

وی در این مصاحبه  با اشاره به دوران حبس خود در زندان به شکایت خود از یکی از متهمان پرونده کهریزک اشاره می کند و مدعی می شود این متهم  قاضی پرونده او بوده و در زندان توسط این فرد بار ها مورد شکنجه قرار گرفته و بدون این که سندی رو کند در بخش هایی از سخنان خود مدعی می شود که این قاضی متخلف که هم اکنون پرونده وی در محاکم قضایی در حال رسیدگی است در یک جلسه دادگاه که به دلیل شکایت از او تشکیل شده است به وی می گوید که «آقای پالیزدار بیا با هم طرح رفاقت بریزیم، این شماره تماس من و آدرس محل سکونت من هست، من به شما خواهم گفت که چه کسانی از من خواستند که با شما برخورد کنم و من هیچکاره بودم!

با این توصیف پالیزدار قصد دارد تا مقامات بالای نظام را متهم به شکنجه و دخالت در روند قضایی نماید تا این گونه القا کند که اتهاماتی که وی در سال ۸۷ به برخی از سران نظام وارد کرده بود درست بوده و این مقامات به قاضی پرونده وی دستور برخورد شدید با وی را صادر کرده بودند.

در بلاهت و نادانی مجریان صدای آمریکا هم باید خندید که مدام منتظر این هستند که افراد متهم یا زندان کشیده از زندان خارج شوند و بعد با اندک تطمیع مالی آن ها را در برنامه های خود استفاده نمایند.

البته این اقدام پالیزدار که زمانی از دغدغه عدالت طلبی دم می زد و خود را فردی انقلابی حامی آرمان های نظام می دانست باعث تعجب بسیاری شده تا جایی که ضد انقلابیون هم به تعجب واداشته مثلا نیک آهنگ کوثر از کاریکاتوریست های ضد انقلاب و مدیر سایت خود نویس در واکنش به اضهارات وی می نویسد:” چرا پالیزدار برای توضیح و تفسیر چنین اقدامی رو به سوی رسانه های بیگانه آورده است!!؟ چرا شخصی که خود را جانباز می داند و در مقابل دوربین رسانه ها خود را فردی انقلابی و مدیون به انقلاب اسلامی عنوان می کند با ضدانقلاب به مصاحبه می پردازد!!؟ آیا دروغ پردازی ها و سیاه نمایی ها درباره انقلاب اسلامی و اشخاصی که در سابقه انقلابی بودن آنها جای هیچ شک و شبهه ی نیست، کافی نبود که حالا با حضور در رسانه وابسته به کاخ سفید آن را ادامه می دهد”

البته این سخنان پالیزدار با واکنش برخی از هم دستانش در پرونده وی مواجه شد و یکی از همین افراد که خود را جواد ترابی و متهم ردیف دوم پرونده پالیزدار می داند در متنی که به امپراتوری دروغ فرستاد منکر تمامی این اظهارات شده و آنها رادروغ خوانده و گفته که در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا آقای فلاحتی همه موارد بیان شده از سوی پالیزدار همگی دروغ بود و چون من عضوی از کمیته تحقیق و تفحض مجلس بودم و همکار پالیزدار در آن پروژه بودم مشاهده کردم که وی یک حرف راست بر زبان نیاورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme