https://telegram.me/empireoflies

رسوایی جنسی فرماندار جمهوری‌خواه میزوری را وادار به استعفا کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«اریک گریتنز» فرماندار ایالت «میزوری» آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد تصمیم گرفته پیش از تکمیل تحقیقات کنگره آمریکا درباره پرونده فساد اخلاقی او، از سمت خود کناره‌گیری کند.

به نوشته پایگاه «هیل»، این سیاستمدار جمهوری‌خواه که در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت استعفای او از روز جمعه رسمیت می‌یابد و او دیگر فرماندار میزوری نخواهد بود.

گریتنز با چند اتهام روبرو بود و یک کمیته تحقیقاتی در حال بررسی طرح استیضاح او بود. وی که با یک زن ارتباط نامشروع داشته، متهم است که بدون اطلاع این زن از او هنگام رابطه جنسی تصویربرداری کرده و سپس این عکس‌ها را وسیله باج‌خواهی و فشار به این زن قرار داده است.

او در پرونده‌ای دیگر متهم است که فهرست خیرین یک مرکز خیریه را به صورت غیرقانونی به دست آورده و از افرادی که اسامی آن‌ها در این فهرست بوده درخواست کمک انتخاباتی کرده است. 

با وجود آنکه بازپرس‌های پرونده اتهامات مطرح‌شده علیه گریتنز را «معتبر» توصیف کرده بودند، اما او مدعی بود که هیچ کار غیرقانونی‌ای انجام نداده است. گریتنز زمانی یکی از گزینه‌های احتمالی جمهوری‌خواهان برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به شمار می‌رفت و گفته بود قصد دارد در آینده شانس خود را برای این سمت امتحان کند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

فرماندار میزوری که زمانی یکی از گزینه‌های احتمالی جمهوری‌خواهان برای انتخابات ریاست‌جمهوری به شمار می‌رفت، به دلیل رسوایی جنسی مجبور به کناره‌گیری شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme