https://telegram.me/empireoflies
پس از آنکه رسوایی جنسی جفری اپستین، میلیاردر امریکایی که در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ به بعضی از قربانیان خود که ۱۴ ساله بودند پول داده تا دختران زیر سن قانونی را نزد او بیاورند، افشا شد، پای دربار سلطنتی انگلیس هم به این رسوایی جنسی کشیده شده است.

رسوایی جنسی فرزند ملکه انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از آنکه رسوایی جنسی جفری اپستین، میلیاردر امریکایی که در سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ به بعضی از قربانیان خود که ۱۴ ساله بودند پول داده تا دختران زیر سن قانونی را نزد او بیاورند، افشا شد، پای دربار سلطنتی انگلیس هم به این رسوایی جنسی کشیده شده است.

خودکشی این سرمایه‌دار امریکایی جنجال بسیار گسترده‌ای به پا کرده، چرا که حواشی آن بسیار زیاد شده است. در ماجرای شبکه گسترده فساد اپستین اکنون پای بسیاری از چهره‌های سرشناس وسط کشیده شده از جمله پسر ملکه انگلیس.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، اکنون شاهزاده اندرو دومین پسر ملکه انگلیس در مظان این اتهام قرار دارد که اپستین برایش دختری نوجوان فراهم کرده است. ویرجینیا رابرتس، زنی است که مدعی شده است از سوی جفری اپستین، میلیاردر امریکایی، برای برقراری رابطه جنسی با «شاهزاده اندرو»، پسر دوم ملکه انگلیس مجبور شده بود.

به گفته این زن وی در آن زمان تنها ۱۷ سال داشته و به عنوان یک نوجوان مجبور شده است رابطه جنسی داشته باشد. حال «کاخ باکینگهام» که پیش‌تر رابطه اندرو با افراد صغیر و نابالغ را تکذیب کرده این بار انتشار گزارش‌هایی مبنی بر دیدار ملکه الیزابت با این زن امریکایی را رد کرده است.

در حالی که تکذیب‌های کاخ باکینگهام ادامه دارد انتشار یک عکس بر دردسر‌های پرنس اندرو افزوده است. در این عکس اندرو دست خود را دور کمر ویرجینیای ۱۷ ساله حلقه کرده است. ویرجینیا اکنون ۳۵ سال دارد. رسوایی بزرگ دربار سلطنتی ادامه دارد و به نظر نمی‌رسد شاهزاده انگلیسی به راحتی از شر آن راحت شود.

انتهای پیام/جوان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme