https://telegram.me/empireoflies

رسوایی جدید برای فخرآور !

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که عداوتش با جمهوری‌اسلامی و ملت ایران بر کسی پوشیده نیست.

وی پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها از حامیان تحریم و حمله نظامی به ملت ایران بوده است.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت مناسب‌تری برخوردار است. فخرآور که خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند، چند هفته پیش از برگزاری کنفرانسی در واشنگتون به عنوان «گذار به دموکراسی در ایران» خبر داده بود. در همایشی که قرار بود با حضور جمعی از عناصر ضدانقلاب و اپوزیسیون، دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران در کنگره آمریکا و برای جلب حمایت مقامات آمریکا برای مقابله با جمهوری‌اسلامی برگزار شود و قانون اساسی پیشنهادی پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی رونمایی و به محضر مقامات آمریکایی تقدیم شود، تصویر میشد چند هزار یا حداقل چند صد نفر از ایرانیان مخالف جمهوری‌اسلامی شرکت کنند، اما واقعیت جور دیگر رقم خورد.

با انتشار اولین تصاویر از همایش موسوم به «گذار به دموکراسی در ایران» که از سوی افرادی مانند «ربع پهلوی» هم تحریم شد، مشخص شد که تعداد افراد شرکت‌کننده با آنچه فخرآور ادعا کرده بود، اصلا تطابق ندارد!

با آنکه «امیرعباس فخرآور» از هفته‌ها قبل به تبلیغ این همایش پرداخته بود و از مکان تاریخی برگزاری همایش مذکور در کنگره آمریکا سخن گفته و ادعا کرده بود که از مهمانان معروفی دعوت کرده است، اما پس از انتشار نخسین تصویر از محل برگزاری این همایش مشخص شد که حتی صندلی‌های سالن کوچک محل برگزاری همایش مذکور هم مانند بسیاری از همایش‌ها و کنفرانس‌های مخالفان جمهوری‌اسلامی در خارج از کشور، پر نشده است!

این رسوایی برای فخرآور آنقدر بزرگ بود که صدای «امید دانا» از سلطنت‌طلبان مقیم سوئد را هم درآورد. «امید شریفی دانا» با بیان اینکه فعالان سیاسی ایرانی به شارلاتانی مانند فخرآور تودهنی زدند، در صفحه فیسبوکش نوشت: “… در مورد اینکه سیرک فخرآور در یکی از سالن های کوچک کنگره آمریکا چگونه بوده شاید در آینده حرف بزنم ولی نکته بسیار مهم عدم حضور فعالین سیاسی ایرانی در این مسخره بازار بود. نکته خنده دار قضیه آنجایی بود که ۹۰ درصد جمعیت ۳۰، ۴۰ نفره نشست اصلا ایرانی نبودند آنوقت گفتگو ها با زبان پارسی انجام می شد و موضوع هم نوشتن پیش نویس قانون اساسی ایران بود … از اینجور بازی ها برخی از نمایندگان کنگره آمریکا برای به جیب زدن بودجه ای بارها انجام دادند و برخی از کوتوله های شهرت طلب را همراه کردند و سفارش ها نیز به صدای آمریکا نموند که بازیهایشان را پوشش خبری دهند که اساسا اینجور طنزها مهم نبوده و نیستند. ولی ذکر یک نکته از این خیمه شب بازی بسیار مهم است، و آن این است که ما با بخشی از جامعه خود بهتر می توانیم آشنا شویم که چقدر راحت و ارزان حاضرند خودشان را بفروشند. درست است جلسه یاد شده تنها نمایش و فیک بوده ولی چیزی از قبح خیانت کم نمی کند، فخرآور و آن بی‌ریشه گانی که در فضای مجازی ازش حمایت می‌کنند نشان دادند خیلی راحت حاضر هستند زیر هر اجنبی بخوابند تا به عقده‌های درونی خودشان التیام ببخشند …”

این رسوایی آنقدر برای فخرآور سخنگین بوده که در روزهای پس از برگزاری این همایش ضدایرانی، تصاویری از آن منتشر نکرده و سعی کرده با پرداختن به اخبار انتخابات در ایران و حواشی آن، فضاحت و شکست کامل همایش خود را مخفی کند.

فخرآور با این کشست و رسوایی‌اش، نشان داد که بسیاری از سخنان و ادعاها و عکس‌های یادگاری‌اش با مقامات ارشد آمریکایی در حد یک لاف و شارلاتانی بیش نبوده است.

انتهای پیام

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که عداوتش با جمهوری‌اسلامی و ملت ایران بر کسی پوشیده نیست. وی پس از فرار به آمریکا به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی قرار گرفت و در این سالها از حامیان تحریم و حمله …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme