https://telegram.me/empireoflies

رسانه ضدانقلاب «بی‌سوادی» اپوزیسیون را فاجعه دانست

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها و در محافل رسانه‌ای ضدانقلاب واژگان آشنایی از جمله «وجود اختلاف» و «بی‌سوادی» میان عناصر اپوزیسیون بارها و بارها از زبان خودشان تکرار شده است.

به طور مثال در ادامه سریال درگیری و اتهام‌زنی عناصر اپوزیسیون به یکدیگر، «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیونِ فراری و مزدور سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی، با آنکه تلاش می‌کرد بین اپوزیسیون اتحاد ایجاد کند، اما در عمل به چند نفر از همقطارانش حمله کرد.

فخرآور که بدون خجالت و حیا علنا خدمتگذار دولت آمریکا است و منافع آمریکا را مهمتر از ایران می‌داند، اخیراً در سخنانی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون خواست با یکدیگر متحد شوند و با اذعان به قدرت‌طلبی سران گروه‌های اپوزیسیون، خاطب به آنها گفت: “اگر می‌ترسید که من رئیس‌جمهور شوم، (بعد از سرنگونی حکومت جمهوری‌اسلامی) من قصد فعالیت در سیاست را ندارم … برخی از این می‌ترسند که در برابر دیگران شکست بخورند و دستشان به قدرت نرسد. به همین دلیل متحد نمی‌شوند …”

بیشتر بخوانید:

افزایش اختلاف بین اپوزیسیون؛ از فحاشی تا اتهام به جاسوسی!

و یا در موردی دیگر نیک‌آهنگ کوثر کاریکاتوریست ضدانقلاب و کارشناس شبکه‌های ضدانقلاب در صفحه توئیتر خود با اشاره به اختلافات موجود و عمیق میان عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین، گفت: “خودخواهی بسیاری از ما ایرانی‌ها مرا چندان به حرکت گروهی امیدوار نمی‌کند. تا الان ده‌ها بار تلاش شده یک گروه ایرانی‌-آمریکایی که معرف کل ایرانی‌تبارهای اینجا و به فکر نجات ایران باشد راه بیافتد.”

کوثر در ادامه پست خود می‌آورد: “اما اگر گروهی جوان و بدون منافع بخواهند کاری کنند، ناگهان با پیشنهادهای سهم‌طلبانه قدیمی‌ترها مواجه می‌شوند. نوعی تمامیت‌طلبی که انتظارش را نداری.”

بیشتر بخوانید:

اعتراف اختلاف/کارشناس من و تو: اپوزیسیون خودخواه و تمامیت‌طلب هستند

این‌ها تنها نمونه‌هایی از درگیری‌های لفظی و دامنه‌دار عناصر خودفروخته و وطن‌فروشانی است که در طلب قدرت حاضر هستند دیگری را از صحنه روزگار نابود سازند.

در این میان چند روز پیش وب‌سایت ضدانقلاب گویا در یادداشتی بر روی کلیدواژه دیگری تمرکز کرد و آن هم واژه‌ای نبود به جز «بی‌سوادی».

این سایت معاند در یادداشت خود با کنایه به عناصر و گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور می‌آورد: “این افراد، که نظرشان هر روز از طریق رسانه‌های خارج از کشور شنیده می‌شود، کدام دانش و معلومات را به هموطنان‌شان منتقل می‌کنند؟”

این یادداشت با اعتراف به عدم موفقیت و مقبولیت برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای میان مخاطبان همچنین می‌گوید: “به همین خاطر است که از تکراری بودن و تک مایه بودن حرف‌ها و نظرها در رنجیم و از شنیدن تکرار مکررات خسته می‌شویم.”

انتهای پیام/

در این میان چند روز پیش وب‌سایت ضدانقلاب گویا در یادداشتی بر روی کلیدواژه دیگری تمرکز کرد و آن هم واژه‌ای نبود به جز «بی‌سوادی».

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme