https://telegram.me/empireoflies

رسانه استیجاری وقف گروهک‌های تروریستی شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دولت‌های استعماری، همواره برای تضعیف کشورهایی که با سیاست‌های آنها همراه نیستند، طرح و نقشه‌های زیادی دارند که در یکی از این نقشه‌ها حمایت از گروه‌های تروریست و تجزیه‌طلب است؛ البته دولت‌های استکباری به خوبی می‌دانند که نمی‌توانند به طور علنی از گروه‌های تروریست و مسلح حمایت کنند، بنابراین معمولاً تحت پوشش عناوین عوام‌پسند مانند «دفاع از حقوق بشر»، «دفاع از آزادی بیان» و «دفاع از حقوق اقلیت‌ها» به پیگیری اهداف شومشان می‌پردازند.

در روزهای اخیر شبکه‌های فارسی‌زبان بیگانه در راستای هدفی مشترک در ماه‌های اخیر به حمایت گسترده‌ای از گروهک‌های تروریست و تجزیه‌طلب دست زده‌اند و برخلاف موازین بین المللی آزادانه با زیرپاگذاشتن اصول حرفه‌ای رسانه‌ای، بارها اقدام به دعوت از نمایندگان گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریست دسته زده‌اند تا جایی که صدای مخاطبین و تحلیل‌گران این شبکه‌ها را نیز در آورده‌اند.

دویچه‌وله که زیر نظر دولت آلمان فعالیت می‌کند، یکی دیگر از آن دست رسانه‌هایی است که در خطی مشترک با دیگر رسانه‌ها به حمایت از این گروهک‌ها پرداخته و با انتشار گزارش‌های متعدد سعی در جریان‌سازی به نفع آن‌ها دارد.

دویچه‌وله

در این مطلب که با انتشار بیانیه گروهک تروریستی دمکرات کردستان همراه است آمده که «نزدیک به دو دهه از حضور مسلح نیروهای کرد ایرانی در خاک کردستان ایران خبری نبود» و هدف این قسمت از گزارش آن است که این رسانه نبش قبر فعالیت علیه ایران و ایجاد فضایی برای حضور فیزیکی به نفع تروریست‌ها را دنبال می‌کند.

پیش از این این سایت در یکی از گزارش‌های منتشر شده این سایت با عنوان «افزایش درگیری‌های نظامی در کردستان ایران» به نوعی به بزرگ‌نمایی درگیری میان نیروهای نظامی و امنیتی ایران با گروهک‌های تجزیه‌طلب کُرد پرداخته بود.

دویچه‌وله

انتهای پیام/

دویچه‌وله که زیر نظر دولت آلمان فعالیت می‌کند، یکی دیگر از آن دست رسانه‌هایی است که در خطی مشترک با دیگر رسانه‌ها به حمایت از این گروهک‌ها پرداخته و با انتشار گزارش‌های متعدد سعی در جریان‌سازی به نفع تروریست‌ها در حوزه فعالیت‌های میدانی دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme