https://telegram.me/empireoflies

رسانه‌های بیگانه در پی دوقطبی و اختلاف در کشور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماجرای توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به عدم کاندیداتوری یکی از چهره‌های سیاسی کشورمان در روزهای اخیر بازتاب زیادی داشته است، به‌طوری که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با پرداختن به آن، با همان خباثت همیشگی دست به تحریف زده و از این سخنان در جهت اهداف تفرقه‌افکنانه خود سوءاستفاده کردند.

با آنکه امام خامنه‌ای در جلسه اخیر درس خارج فقه‍‌شان صراحتا درباره ماجرای فوق‌ذکر فرمودند: ” … یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید. ما هم اوضاع کشور را خب، غالبا بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند، بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر در این مقوله وارد شدید، این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید … امروز کشور به اتحاد نیروها احتیاج دارد. بخصوص نیروهای مؤمن. نیروهای پای کار. سعی کنند از این چیزها اختلاف بوجود نیاورند …”

معظم‌له در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به فعالیت رسانه‌های بیگانه فرمودند: “دشمنان هم که گوش خواباندند استفاده کنند. ببینید، حواستان جمع باشد. خب به رادیوی «فردا» یا رادیو‌ی «بی‌بی‌سی» چه ارتباطی دارد این قضیه؟ می‌پردازند، بحث می‌کنند، تحلیل می‌کنند، علت چیست، چرا گفتند، این چیست معنایش؟ این معنایش این است که دشمن می‌خواهد استفاده کند. ما چه‌کار باید بکنیم؟ ما باید نقطه‌ی مقابل دشمن حرکت بکنیم.”

با آنکه مقام معظم رهبری در سخنان مذکور به‌طور صریع عنوان کردند که توصیه‌شان به یکی از کاندیدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تنها یک توصیه‌ی خیرخواهانه برای جلوگیری از ایجاد شکاف، اختلاف و دودستگی در کشور بوده و نه یک دستور، اما رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه گویا عامدانه برنامه‌های دیگری را دنبال می‌کنند.

«بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا»، «ایران وایر»، «صدای آمریکا» و … که همگی به سرویس‌های امنیتی و جاسوسی دولت‌های بیگانه بخصوص آمریکا و انگلیس وابسته هستند، با آنکه تا چند ماه پیش از حضور رئیس جمهور سابق ایران در انتخابات ۹۶ شدیداً نگران بودند، پس از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، صدو هشتاد درجه تغییر موضع داده‌اند و فرد مذکور را به کاندیداتوری در انتخابات سال آتی دعوت و تحریک می‌کنند.

برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه حتی پا را فراتر گذاشته و توصیه‌های مقام معظم رهبری را خلاف قانون اساسی و برخلاف دموکراسی می‌دانند!

تصویر از وبسایت «بی‌بی‌سی فارسی»

تصویر از وبسایت «ایران وایر»

با بررسی سیره حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای مشخص است که از دید آنها، پس از اجرای احکام اسلامی، مصلحتی بزرگتر از حفظ انسجام و یکپارچگی جامعه اسلامی وجود ندارد و این مصلحت به هر مصلحت دیگری ترجیح خواهد داشت. بزرگترین هزینه‌ای که فتنه ناجوانمردانه ۸۸ با همکاری دولت‌های غربی و رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به آنها برای نظام اسلامی داشت، همین ایراد خدشه به انسجام اجتماعی بود.

با نگاهی به تدارک بزرگ داخل و خارج دشمنان جمهوری‌اسلامی برای تکرار ماجرایی مثل فتنه ۸۸، بیش از پیش به حکمت این توصیه مصلحانه پی خواهیم برد.

به عبارت دیگر دشمنان جمهوری‌اسلامی و ملت ایران (شاید حتی برخلاف میل باطنی) با دعوت از رئیس جمهور سابق، در پی آن هستند تا جو اختلاف و دوقطبی را در حاشیه انتخابات سال آتی ایران در جامعه ایجاد کنند و با تکرار فتنه‌ای دیگر، از آب گل آلود ماهی بگیرند.

اما برخلاف حکومت های اومانیستی و مادی غربی، قرار بر این است که حکومت اسلامی مردم را تربیت کند، و مسیر تصمیم‌گیری مبتنی بر معرفت عمیق دینی و نظری را برای آنها مهیا کند و با این حساب توصیه رهبر و امام جامعه به دیگر اقشار جامعه و بخصوص نخبگان امری طبیعی و بسیار خوب و ضروری است؛ چیزی که دشمنان ملت مسلمان ایران تحمل دیدن آن و نقش برآب شدن توطئه‌هاشان را ندارند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماجرای توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به عدم کاندیداتوری یکی از چهره‌های سیاسی کشورمان در روزهای اخیر بازتاب زیادی داشته است، به‌طوری که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با پرداختن به آن، با همان خباثت همیشگی دست به تحریف زده و از این سخنان در جهت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme