https://telegram.me/empireoflies

رسانه‌های ایرانی اطلاعات عمیق از منطقه دارند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ورونیکا کراشینکوا مشاور مدیرعامل رشا تودی در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات که عصر امروز در این نمایشگاه برگزار شد با اشاره به نقاط قوت و ضعف رسانه های ایرانی اذعان کرد: در چند سال اخیر رسانه های ایرانی با حضور خود در حوادث منطقه و تحلیل های خوب و درست از این حوادث عمق اطلاعات خود از تحولات منطقه را نشان دادند.

وی در مورد استقبال از رسانه های روسی در حوادث اخیر منطقه علی الخصوص جنگ موصل گفت بعضی از رویدادهای بیداری اسلامی در کشور های عربی بسیاری از خبرنگاران رسانه های عربی با توجه به انحراف این رسانه ها از این رسانه ها رفته اند و در حال حاضر این رسانه ها با فقر خبرنگار رو به رو هستند و حال رسانه های روسی مرجع خبری آنها شده است.

کراشینکوا در مورد جریان رسانه ای حاکم بر دنیا خاطر نشان کرد: متاسفانه ما هجمه رسانه ای غرب رو به رو هستیم که در دهه های اخیر روسیه با حضور خود با این جریان مقابله کرده است می توان گفت درحال حاضر روسیه یک منبع خبری برای خبرگزاریهای بزرگی چون رویترز شده است.

مشاور مدیرعامل رشاتودی درباره همکارهای رسانه ای روسیه با ایران خاطر نشان کرد: ما امروز با خبرگزاری ایرنا تفاهم نامه همکاری خبری و تصویر امضا کردیم. در حالت کلی باید جریان رسانه ای دو کشور به نحوی پیش بروند که مرجع اخبار ایران رسانه های ایرانی و مرجع اخبار روسیه رسانه های روس باشند و با کار حرفه ای نباید اجازه دهیم بی بی سی و رویترز مرجع اخبار ما باشند.

وی درباره نمود جریان رسانه ای روسیه در دنیا گفت: ما شبکه های اطلاع رسانی در جهان تاسیس کردیم که با ۸۰۰ ساعت کار در روز خبر تولید می کنند. جریان رسانه ای روسیه مورد  حمایت حاکمیت روسیه علی الخصوص وزارت خارجه و وزارت دفاع است و این باعث مرجع شدن رسانه های روسیه در دنیا شده است.

انتهای پیام/

مشاور مدیر عامل رشا تودی با اشاره به نقاط قوت و ضعف رسانه های ایرانی گفت: یکی از نقاط قوت رسانه های ایرانی اطلاعات عمیق خبرنگاران این رسانه ها از تحولات منطقه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme