https://telegram.me/empireoflies
یک وکیل طلاق آمریکایی در جدیدترین کتابش از نقش اصلی و عمده رسانه‌های اجتماعی در شکست زندگی مشترک در این کشور پرده برداشته است.

رسانه‌های اجتماعی عامل اصلی طلاق در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنیوزویک در گزارشی نوشت که رسانه‌های اجتماعی عامل اصلی طلاق در آمریکا است.

جیمز سکستون، وکیل طلاق آمریکایی در جدیدترین کتابش در مورد طلاق، از نقش اصلی و عمده رسانه‌های اجتماعی در شکست زندگی مشترک در این کشور پرده برداشت.
به باور سکستون اشتراک گذاری‌های آنلاین نقش مهمی در بیش از نیمی از طلاق‌های جامعه امروز دارد.
وی گفت: “در حال حاضر رسانه‌های اجتماعی عامل عمده طلاق هستند و این امر روز به روز بدتر می‌شود. آخرین پرونده‌ای را که در آن رسانه‌های اجتماعی علت اصلی یا جنبی طلاق نبوده‎اند، به خاطر نمی‌آورم. داستان همیشه مشابه است؛ مردم از طریق رسانه‌های اجتماعی اطلاعاتی را با افرادی به اشتراک می‌گذارند یا ارتباطاتی را با افرادی آغاز می‌کنند که هیچ شناختی از آنان ندارند. این امروزه کار ساده‌ای است و سمی مهلک برای ازدواج محسوب می‌شود. “
وی اذعان کرد این مسائل اگرچه کوچک هستند و دلیل اصلی طلاق نمی‌توانند باشند، اما به سرعت می‌توانند بر هم انباشته شده و منجر به طلاق شوند. این مسائل از عمده فاکتور‌هایی هستند که از سوی یک یا هر دو طرف به عنوان علت اصلی جدایی مطرح می‌شوند.
وی ادامه داد: “اگرچه مراجعین دلایلی مانند خیانت یا اختلافات مالی را دلیل درخواست طلاق خود عنوان می‌کنند، اما از دیدگاه من این دلایل بزرگ ریشه در عوامل خردتری دارند که همسران را از هم دورتر و دورتر می‌کنند. تا جایی که دیگر نمی‌توان از آنان به عنوان خرده عامل یاد کرد. “
سکستون توضیح داد سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، فرصت برقراری ارتباط با کسانی را برای کاربر فراهم می‌کند که می‌تواند برای زندگی مشترک وی سمی و خطرناک باشد. این سایت این احساس را برای برخی کاربران به وجود می‌آورد که زندگی مشترک و زناشویی‎شان طبق استاندار‌های لازم یا در سطح دیگر زوج‌ها نیست.
این وکیل طلاق هشدار داد باید مراقب چهره‌ای که از خود در این سایت‌ها ارائه می‌دهید، باشید. در صورت ارائه تصویری آسیب پذیر، تنها و خسته، هرکسی می‌تواند بزرگترین ضربات را وارد کند. در این صورت ممکن است این تصور پیش بیاید که زندگی مشترک دیگران جذابتر، شادتر و خوشایندتر است.
وی تاکید کرد که پیش از ازدواج، اندیشیدن به راه‌های ادامه و حفظ آن را را باید جدی گرفت. پرهیز از رویاپردازی و انجام صحبت‌های واقع بینانه سبب پایداری ازدواج می‌شود.
انتهای پیام/میزان

یک وکیل طلاق آمریکایی در جدیدترین کتابش از نقش اصلی و عمده رسانه‌های اجتماعی در شکست زندگی مشترک در این کشور پرده برداشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme