https://telegram.me/empireoflies
رسانه‌های معاند با انتشار تصویر دو جوان مدعی شدند که آن‌ها در اعتراضات ماه‌های گذشته اهواز دستگیر و به مکانی نامعلوم منتقل شدند درحالی که این دو جوان از شهدای قیام بحرین در سال ۹۵بودند.

رسانه‌هایی که شهدای بحرین را معترض ایرانی جا زدند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ماه ‌های گذشته پس از بروز پاره‌ای از مشکلات اقتصادی و کوتاهی برخی از مسئولین در رسیدگی به این مشکلات، مردم خوزستان و برخی دیگر از مناطق ایران در اعتراضاتی که داشتند، پیگیر حل مشکلات خود بودند.

در این بین رسانه‌ های ضد‌انقلاب برای دمیدن در آتش این اعتراضات به حق و تبدیل آن به اغتشاش و ناامنی به هر حربه و دروغی متوسل شدند.  

یکی از دروغ‌هایی که این روزها در بستر رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی دشمنان و ضد انقلاب علیه نظام منتشر شد خبر دستگیری دو جوان اهوازی به نام های «رضا ریحانی» و «خالد خسرجی» و انتقال آنها به مکانی نامعلوم توسط عوامل امنیتی می‌باشد به نحوی که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.

اما حقیقت مطلب از این قرار بود که کارگران گروه ملی صنایع فولاد اهواز برای رساندن صدای خود به مسئولین در راستای پرداخت معوقات خود، تجمعات اعتراض آمیزی را در طی چندین روز در اهواز انجام دادند، پس از یکی از این اعتراضات که مقابل استانداری اهواز انجام شد خبری دروغین به سرعت در رسانه های ضد انقلاب و فضای مجازی منتشر شد، در این خبر تصاویر دو تن از شهدای قیام بحرین با اسامی جعلی به عنوان ناپدید شدگان اعتراضات آنروز کارگران گروه ملی صنایع فولاد در اهواز اعلام شده بود.

ابتدا صدای آمریکا با اعلام اسامی این دو نفر خبر دستگیری آنها را منتشر کرد.

دانلود

پس از آن سایت «ava today» با انتشار این خبر و تصاویر دستگیر شدگان ادعایی، مصاحبه‌ای با پدر یکی از ناپدید شدگان ادعایی منتشر نمود که در پی آن این خبر در دیگر سایت‌های ضد انقلاب مانند «ایران آزادی»، «کیهان لندن»، «ملّیون ایران»، «جوانه ها» و … منتشر شد.

دانلود

نکته جالب توجه در این دروغ پردازی نقش رسانه‌های وهابی از جمله شبکه «کلمه» و «توحید» در این دروغ‌پردازی است به نحوی که این خبر در شبکه ها و صفحات مجازی رسانه‌های وهابی فارسی زبان با نقل قول مستقیم از سوی نزدیکان دستگیر شدگان منتشر گردید.

انتهای پیام/فارس

رسانه‌های معاند با انتشار تصویر دو جوان مدعی شدند که آن‌ها در اعتراضات ماه‌های گذشته اهواز دستگیر و به مکانی نامعلوم منتقل شدند درحالی که این دو جوان از شهدای قیام بحرین در سال ۹۵بودند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme