https://telegram.me/empireoflies

رَد موبایل سلطنت‌طلبان در بند ۳۵۰ اوین کشف شد + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، امید دانا سلطنت‌طلب ضددین فراری مقیم سوئد در واکنش به اتفاقات چند روز گذشته بند ۳۵۰ زندان اوین، در صفحه فیسبوک خود نوشته:

… اتفاقات بند ۳۵۰ اوین من را یاد تیرماه سال ۸۹ انداخت.
در تیرماه سال ۸۹ … نزدیک به ۱۳ تن از زندانیان سیاسی به ویژه “دکتر نادر بابایی، مجید توکلی، مجید دری و …” به انفرادی رفتند.
شاید هیچ کس اندازه من درد نکشد زیرا خیلی از این بچه‌ها در بند از دوستان نزدیک من هستند، زمانی که شنیدم “آرش همپای” عزیز هم مورد ضرب و شتم قرار گرفته دلم بدجوری گرفت …

امید-دانا---فیسبوک

همچنین امید دانا پس از انتشار گزارش مستندی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی درباره حوادث روزهای گذشته بند ۳۵۰ زندان اوین، در مطلب دیگری در صفحه فیسبوک خود نوشت:

… جمهوری اسلامی گزارشی در ارتباط با بند ۳۵۰ اوین منتشر کرده و در آن نشان داده تمامی موبایلها و لوازم ارتباطی با خارج از زندان را کشف کرده.
تا این لحظه سکوت کردم اما با دیدن این گزارش سکوتم را میشکنم زیرا جمهوری اسلامی خیال نکند خیلی زرنگ است.
اینجانب نخستین تنی بودم که دو مرتبه موبایل وارد بند ۳۵۰ کردم و یکی از موبایلهای من همچنان در بند هست و با یارانمان همین نیم ساعت پیش گفتگو کردم و یاران عزیزمان گفتند مگر اینکه خدای بیاید موبایل ما را پیدا کند.

امید-دانا---فیسبوک-2

امید دانا در این مطلب اعتراف کرده که به طور غیرقانونی ۲ تلفن همراه را به داخل زندان برده و احتمالا هنوز یکی از آن دو دستگاه تلفن همراه در آن بند بین دوستان نزدیک او از جمله سلطنت‌طلب‌هایی مانند آرش همپای (با نام اصلی رضا همپای، از عوامل سلطنت‌طلب حاضر در زندان اوین) موجود و از این طریق با آنها در ارتباط است که انتظار می‌رود مسئولان ذی‌ربط در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهند. از سوی دیگر این اتفاقات نشان‌دهنده آن است که برخی از زندانیان حاضر در زندان اوین برخلاف قوانین تمام زندان‌های دنیا، هنوز با عوامل ضدانقلاب در داخل و خارج از مرزهای ایران اسلامی ارتباط دارند!

گفتنی است، امید شریفی دانا از ضدانقلاب‌های سلطنت‌طلبی است که در ظهر روز عاشورای سال ۸۸ به توهین مقدسات اسلامی‌ و انقلابی پرداخت و در پی این اقدام بازداشت و به زندان محکوم شد.

امید دانا 2

نامبرده در سال ۹۰ مورد عفو جمهوری اسلامی قرار گرفت، اما پس از سفری ۲۲ روزه با کمک فرح پهلوی و گروهک منافقین به کشور سوئد فرار کرد و اکنون با حمایت سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی و استکباری به فعالیت خود بر علیه جمهوری اسلامی ادامه می‌دهد و خود را از حامیان رضا ربع پهلوی و فردی وطن‌پرست می‌داند.

همچنین امید دانا در ماه‌های اخیر عکسی از خود را که در آن کاریکاتوریست توهین‌کننده به پیامبر اکرم (ص) را در آغوش کشیده بود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد تا یکبار دیگر نشان دهد که وی فردی ضددین است.

جالب است بدانید، این ضدانقلاب فراری از منابع اطلاعاتی احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره ایران است!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme