https://telegram.me/empireoflies

ربع پهلوی: گروه‌های اپوزیسیون اختلاف جدی دارند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رضا (ربع) پهلوی» که این روزها مشغول صدور بیانیه‌ها و مصاحبه‌های متوالی است، سعی می‌کند سخنان تکراری خود را به خورد مخاطبین از هر تریبونی بدهد، حتی اگر این تریبون مال رژیم سعودی باشد.

«ربع پهلوی» چند روز پیش در مصاحبه با «احمد رافت» کارمند جدید شبکه وهابی و ضدایرانی «کلمه»، برای چندمین بار با تکرار سخنانی یکسان، با ادعای اینکه نظام جمهوری‌اسلامی عامل درگیری و اختلاف قومی در ایران است، با دفاع از رژیم پهلوی گفت: “قبل از انقلاب تبعیضی در کشور نبود و آزادی بیان وجود داشت و هر کس می‌توانست حرفش را بزند، اما اکنون اینطور نیست!”

شازده ناکام پهلوی که رهبری‌اش گروه موسوم به «شورای ملی ایران» را به فروپاشی رساند و خود از قطار در حال سقوط به درون دره بیرون پرید و بعد از تشکیل گروه موسوم به فرشگرد هم جز تشدید اختلاف گروه‌های اپوزیسیون به نتیجه‌ای نرسید، خودش را رهبر معنوی گروه‌های اپوزیسیون و شخصی فراجناحی نامید و ادعا کرد اکنون با بسیاری از مردم ایران در ارتباط است و حتی افراد زیادی در نهادهای نظامی و امنیتی نیز با او بیعت کرده‌اند!!!

وی با اذعان به اختلاف جدی و تفرقه بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون، وحدت در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی را شرط کمک‌های بیشتر دولتهای غربی از اپوزیسیون دانست و خود را بهترین فرد برای رهبری گروه‌های مخالف حکومت ایران نامید.

«ربع پهلوی» در حالی این ادعای بزرگتر از دهانش را مطرح کرده که به اذعان بسیاری از منتقدان او از جمله «روح‌الله زم» در مستند «ایستگاه پایانی دروغ»، اعضای خانواده‌اش نیز او را قبول ندارند.

 

انتهای متن/

«رضا (ربع) پهلوی» که این روزها مشغول صدور بیانیه‌ها و مصاحبه‌های متوالی است، سعی می‌کند سخنان تکراری خود را به خورد مخاطبین از هر تریبونی بدهد، حتی اگر این تریبون مال رژیم سعودی باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme