https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» عرضه مدیریت یک سایت را هم ندارد!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره آینده گروهی موسوم به «شورای ملی ایران» در رسانه‌ها منتشر شد. این شورای که چند سال پیش با هدف مقابله با جمهوری‌اسلامی توسط برخی از عناصر اپوزیسیون و به سرکردگی «ربع پهلوی» فعالیتش را شروع کرد، در عمل به موفقتی نرسید و تنها بیشترین سودش را شخص «ربع پهلوی» برد و خود را نفر اول اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی کرد.

«ربع پهلوی» که در سالهای اخیر خود را پیش «شورای ملی ایران» مخفی کرد، سعی کرد خود را به‌عنوان نماینده تفکر غربی در بین اپوزیسیون ایران معرفی کرد و حتی در این راه به دست‌بوسی مقامات صهیونیستی و سعودی هم رفت تا حمایت آنان را هم جلب کند، اما امروز در ظاهر و باطن خبری از آن شورای کذایی نیست.

«امید دانا» از سلطنت‌طلبان مقیم سوئد که از منتقدان «ربع پهلوی» است، چند روز پیش در صفحه فیسبوکش در واکنش به تعطیلی احتمالی «شورای ملی ایران»، نوشت: “سایت شورای میلی رضا پهلوی بیش از یک هفته است از کار افتاده است..! این اتفاق دو حالت دارد یا شورای میلی همانند باطنش، ظاهرش نیز رو به پایان است… یا اینکه حضرات توانایی مدیریت یک سایت را هم ندارند. آنوقت میخواهند ایران را مدیریت کنند…”

این مخالف «ربع پهلوی» شورای مذکور را «شورای میلی» نامید، سعنی این شورای در عمل ثابت کرده که فقط گوش به فرمان «ربع پهلوی» است و او از این طریق می‌خواست برای خود وجاهتی ایجاد کند که ناموفق بود. «امید دانا» در ادامه تاکید کرد، افرادی مانند «ربع پهلوی» که نمی‌توانند یک شورای کوچک و سایتی را اداره کنند، چطور داعیه مقابله با حکومت جمهوری‌اسلامی و مدیریت بر کشور را دارند؟

این سخنان «امید دانا» با حمایت بسیاری از منتقدان «ربع پهلوی» در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و همگان او را فردی بی‌کفایت و بی‌لیاقت می‌دانند.

با این وضع، به نظر می‌رسد چه در ظاهر و چه در باطن کار «شورای ملی ایران» تمام شده و «ربع پهلوی» باید در پی دکانی دیگر برای خود باشد. البته با توجه به ارتباط نزدیک وی سعودی‌ها و صهیونیست‌ها بعید نیست تا روزها و هفته‌های آتی شاهد خبرهایی درباره خیانت جدید او به ملت ایران باشیم.

انتهای پیام/

در روزهای گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره آینده گروهی موسوم به «شورای ملی ایران» در رسانه‌ها منتشر شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme