https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» سلطنت‌طلبان را ناامید کرده است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که «ربع پهلوی» از نظر شخصی و سیاسی وضعیت خوبی ندارد، انتقادات به او همچنان ادامه دارد.

تا پیش از موضع‌گیری‌های ضدملی «ربع پهلوی» در مصاحبه با رسانه‌هایی مانند «العربیه» سعودی و «الوطن» درباره نفی حاکمیت ملی ایران بر جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی که با انتقاد بسیاری از اپوزیسیون و صدور چند بیانیه علیه او همراه بود، تاکنون هجمه‌ها به شاهزاده‌ی پهلوی دوست‌ها به این حد نرسیده بود.

پس از آنکه بیانیه ۱۰ گروه سلطنت‌طلب و بیانیه ۵۴ شخصیت سلطنت‌طلب علیه سخنان ضدملی اخیر «ربع پهلوی» رسانه‌ای شد، اما به یکباره و در کمال تعجب، پس از چند روز، برخی از منتقدان دیروز شازده به حمایت و تملق او پرداختند.

البته چیزی که کاملاً در این میان مشخص بود، فشار اطرافیان و مشاوران «ربع پهلوی» به امضاکنندگان نامه‌های فوق بود و حتی برخی منتقدان «ربع پهلوی» افشا کردند که او با وعده و وعید و پیشنهاد مبالغ کلان، منتقدان خود را خفه کرده است.

واکنش بعدی برخی از افرادی که امضاء خود علیه «ربع پهلوی» را پس گرفته بودند، سندی دیگر بود تا ثابت شود که فشار و تهدیدهای اطرافیان و نوچه‌های «ربع پهلوی» سبب پس گرفتن امضاها شده است.

برای نمونه، «ضیا آتابای» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا و مجری سابق شبکه‌های لس‌آنجلسی، پس از آنکه مجبور شد امضایش بر روی بیانیه «آخرین هشدار به آخرین ولیعهد» را پس بگیرد، در صفحه فیسبوکش از خداحافظی از صحنه سیاسی خبر داد و نوشت: “دوستان بمن اجازه بدهید من از خدمتتان مرخص شوم …”

آتابای با انتقاد تلویحی از برخی حامیان «ربع پهلوی» نوشت: “من متاسفم که می‌بینم هنوز بسیاری از مردم از هرکس و چیزی پرستشگاه می‌سازند. همیشه گفته‌ام و باز می‌گویم که برای من ایران و ملت ایران مهم هستند نه امام حسین نه امام رضا پهلوی را …”

وی با انتقاد از اینکه حتی هیچ یک از سلطنت‌طلبان جرأت ندارند از «ربع پهلوی» در حالی که هنوز بر تخت پادشاهی هم ننشسته پرسشگری کنند، در ادامه تصریح کرد: “… آنهایی که سالها جان و مال خود را به خطر می‌اندازند و از شما حمایت کرده یا می‌کنند، هر زمانی سوالی می‌کنند مورد حمله یک مشت چاپلوس قرار می‌گیرند. آیا این روش یک لیدرِ آزادی‌خواه است؟”

تصویر از صفحه فیسبوک «ضیا آتابای»

«ضیا آتابای» با اذعان به اینکه به پایان خط مبارزه سیاسی علیه جمهوری‌اسلامی و مرگ نزدیک شده است، جایگاه «ربع پهلوی» در بین سلطنت‌طلبان را بسیار نامناسب دانست و خطاب به او نوشت: “… نگاه کنید که هر روز باورمندان به پادشاهی را از خود دور می‌کنند و سالها انتظار ملت ایران (بخوانید سلطنت‌طلبان) را به ناامیدی تبدیل می‌کنید …”

در روزهایی که حتی دوستان دیروز «ربع پهلوی» او را مورد انتقاد قرار می‌دهند، تنها راه چاره شاهزاده ناکام پهلوی رشوه به مخالفان و تهدید آنها شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهایی که «ربع پهلوی» از نظر شخصی و سیاسی وضعیت خوبی ندارد، انتقادات به او همچنان ادامه دارد. تا پیش از موضع‌گیری‌های ضدملی «ربع پهلوی» در مصاحبه با رسانه‌هایی مانند «العربیه» سعودی و «الوطن» درباره نفی حاکمیت ملی ایران بر جزایر سه‌گانه تنب …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme