https://telegram.me/empireoflies

ربع پهلوی دست به دامان احمد شهید هم شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رضا پهلوی همچنان امیدوار است که بتواند با اقداماتی مانند نامه نوشتن به احمد شهید توجه افکار عمومی را به خود جلب نماید و به نوعی از فراموش شدن در میان مردم خود را نجات بدهد.

آخرین بازمانده حکومت پهلوی که سالهای زیادی است به هر بهانه ای در تلاش است خود را در مجامع بین المللی و افکار عمومی مطرح سازد، این بار حتی دست به دامان فردی مثل احمد شهید می شود.

در همین راستا هم برخی از شبکه های فارسی زبان سلطنت طلب به عنوان تریبون خبری این فرد سعی در انتشار اقدامات مفتضحانه  این فرد را دارند.

این در حالی است که همگان از نگاه مغرضانه احمد شهید به ایران و مسائلی که آن فرد مطرح می کند اطلاع دارند حال فردی مانند ربع پهلوی با نوشتن نامه به این گزارشگر نه تنها عزت ایرانیان را زیر سوال می برد بلکه با تبلیغات خود سعی دارد خود را شاهزاده ای دلسوز برای مردم ایران نمایش دهد.

در قسمتی از همین نامه مضحک به احمد شهید چنین آمده است که:

« به رغم هم برخوردهای ناشایست حکومت جمهوری‌اسلامی نسبت به تلاش شما برای احقاق حقوق نقض شده شهروندان ایرانی ، همچنان با استقامت به راه خود ادامه می‌دهید و این نقش سخت اما مقدس را دوباره بر دوش گرفته‌اید.هرچند که جمهوری‌اسلامی از سفر شما به ایران هراس دارد و گزارش‌هایی که نمایانگر جنایات این رژیم علیه شهروندان ایرانی می‌باشد را آبکی می‌خواند و نماینده رسمی اعتدالش شما را گزارشگر تحمیلی می‌نامد، ولی بر همگان آشکار است که در ایران آزاد مردم ستمدیده و رنج‌دیده ایران از همه تلاش‌های بی‌درنگ شما برای احقاق حقوق سرکوب شده‌شان سپاس‌داری برازنده خواهند کرد».

البته ذکر این نکته ضروری است که در دوران پهلوی روابط شاه و حمایت آنها از بهائیان یکی از اصلی ترین پایه های حکومت بوده است، همچنین رضا پهلوی در نامه خود بصورت سربسته به حقوق نقض شده شهروندان ایرانی یعنی همان بهائیان مورد علاقه دربار اشاره می کند تا از این طریق هم بتواند برای خود در میان این فرقه ضاله طرفدارانی کسب نماید.

احمد شهید هم، خود میداند که گزارش های وی پایه و اساسی با آنچه گفته شده و انجام می شود در ایران ندارد ولی به ناچار و طبق وظیفه خود باید چنین جریان سازی سیاسی را هدایت نماید تا افرادی مانند منافقین و ربع پهلوی و دیگر معاندان جمهوری اسلامی به نوعی راضی شوند.

انتهای پیام/دیده‌بان

رضا پهلوی همچنان امیدوار است که بتواند با اقداماتی مانند نامه نوشتن به احمد شهید توجه افکار عمومی را به خود جلب نماید و به نوعی از فراموش شدن در میان مردم خود را نجات بدهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme