https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» دست به چک شد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ایامی که «ربع پهلوی» از نظر شخصی و سیاسی وضعیت خوبی ندارد، برخی افراد با استفاده از شرایط حاکم بر اپوزیسیون، خود را رهبری بهتر از شاهزاده پهلوی برای مدیریت فعالیت‌های سلطنت‌طلبان می‌دانند.

تا پیش از موضع‌گیری‌های ضدملی «ربع پهلوی» در مصاحبه با رسانه‌هایی مانند «العربیه» سعودی و «الوطن» امارات، درباره نفی حاکمیت ملی ایران بر جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی که با انتقاد بسیاری از اپوزیسیون و صدور چند بیانیه علیه او همراه بود، تاکنون هجمه‌ها به شاهزاده ورشکسته پهلوی به این حد نرسیده بود.

«سعید شمیرانی» به همراه افرادی مانند «امید دانا» از جمله افرادی بودند که پیش از این ماجراها، از منتقدان «ربع پهلوی» بودند و هرچند با احتیاط، اما انتقادات بسیاری را به سوی او روانه می‌کردند.

شمیرانی که چند ماه پیش به‌سبب انتقاد از «ربع پهلوی» مجبور شده شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی» را ترک کند، ولیعهدِ ناکامِ پهلوی‌دوستان را فردی “ناکارآمد” خطاب کرده بود و با تحقیر «ربع پهلوی»، خودش را واجد شرایط‌ترین شخص در بین اپوزیسیون برای رهبری مبارزه با جمهوری‌اسلامی دانسته بود و گفت: “… اگر رضاشاه امروز زنده بود از من تقدیر می‌کرد و از شاهزاده (ربع پهلوی) انتقاد …

وی همچنین با بیان اینکه شاهزاده (ربع پهلوی) نتوانسته اپوزیسیون را سازماندهی بکند، با کنایه به «ربع پهلوی» گفته بود که اپوزیسیون اکنون بدون رهبر است.

افرادی دیگری مانند «شهرام همایون»، «سعید سکویی»، «مسعود صدر»، «امید دانا» و … از سلطنت‌طلبانی بودند که در ماه‌های اخیر و بخصوص پس از رسوایی اخیر «ربع پهلوی»، به او انتقادات بسیاری کرده و حتی بی‌کفایتش نامیدند.

اما به یکباره پس از بیانیه چند روز پیش «شورای ملی ایران» (تحت مدیریت «ربع پهلوی») در پاسخ به بیانیه‌های منتقدان «ربع پهلوی»، برخی از منتقدان دیروز شازده، به یکباره رنگ عوض کردند و به حمایت و تملق او پرداختند.

«شهرام همایون» که تا چند روز قبل از بیانیه و فشارهای «شورای ملی ایران» تریبون شبکه خودش یعنی «کانال یک» را در اختیار منتقدان «ربع پهلوی» قرار داده بود، به یکباره در برنامه اخیرش از فرزند ارشد «محمدرضا شاه» حمایت کرد و او را تنها امید اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی و شایسته‌ترین فرد دانست!

«امید دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلبان مقیم سوئد هم که در ماه‌های اخیر شدیدترین حملات را «ربع پهلوی» و اطرافیانش انجام داده بود، در حالی که به‌سبب فشارهای اطرافیان شاهزاده ورشکسته، راهی بیمارستان شده بود، از ربع حمایت کرد و گفت که به شاهزاده‌ی سلطنت‌طلبان ارادت ویژه‌ای دارد و عاشقش است!!

«سعید شمیرانی» که انتقادات فوق‌ذکر را به «ربع پهلوی» انجام داده بود، در روزهای اخیر به یکباره تغییر رنگ داد و با صدور بیانیه‌ای، از سلطنت‌طلبان خواست به «ربع پهلوی» حمله نکنند. وی ربع را هویت جامعه ایرانی(!) و پدر معنوی ایران(!) خطاب کرد و ادعا نمود که مانند یک برادر پشت اوست و حمایتش می‌کند!

با توجه به شواهد و برخی اظهار نظرات سلطنت‌طلبان خرده‌پا، گویا «ربع پهلوی» و اطرافیانش مانند «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» برای بستن دهان منتقدان، دسته چک‌های خود را بیرون آورده است. به عبارت دیگر، بر اساس برخی اخبار، «ربع پهلوی» از ترس پیدا کردن دشمنان جدید و برای بستن دهان منتقدان، از سویی آنها را تهدید کرده و از سوی دیگر به آنها رشوه‌های کلانی داده است؛ آنهم به آن دسته از سلطنت‌طلبانی که در غربت با مشکل مالی بسیاری دچار هستند و شبکه‌هاشان به دلیل بدهکاری در آستانه تعطیلی قرار دارد.

با این اوضاع، بعید نیست در روزهای آینده شاهد حمایت منتقدان دیروز «ربع پهلوی» از او و اعلام بیعت دوباره باشیم. به هر حال این راه برای هر دو طرف بهتر است. هم «ربع پهلوی» وضعیت و موقعیت سیاسی خود در بین سلطنت‌طلبان را بهبود می‌بخشد و هم «شهرام همایون» مدیر شبکه «کانال یک» و «آرین وطن‌خواه» مدیر شبکه «ایران آریایی» پول طلبکارانشان را می‌دهند!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ایامی که «ربع پهلوی» از نظر شخصی و سیاسی وضعیت خوبی ندارد، برخی افراد با استفاده از شرایط حاکم بر اپوزیسیون، خود را رهبری بهتر از شاهزاده پهلوی برای مدیریت فعالیت‌های سلطنت‌طلبان می‌دانند. تا پیش از موضع‌گیری‌های ضدملی «ربع پهلوی» در مصاحبه با رسانه‌هایی مانند …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.13 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme