https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» دست به دامن همجنس‌بازان شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» که در سالهای اخیر پس از عدم‌موفقیت «شورای ملی ایرانیان» با ورشکستگی سیاسی و کم‌توجهی دیگر عناصر و گروه‌های اپوزسیون و حتی دولت‌های غربی و آمریکا موجه شده، برای افزایش تعداد حامیان خود در خارج و داخل ایران دست به هر کاری می‌زند.

در حالی که اکثر حامیان خاندان پهلوی و «ربع پهلوی» را افراد سالخورده با میانگین سن بالای ۷۰ سال تشکیل می‌دهند، وی در مصاحبه با سایت «خودنویس» به طرفداری از همجنس‌بازها پرداخت تا به این شیوه حمایت هرچند تعداد معدودی از آنها را بدست بیاورد.

بازمانده خاندان پهلوی در مصاحبه با «خودنویس» گفته است که باید دین و شریعت را کنار گذاشت و با مبنا قرار دادن حقوق بشر غربی، به همجنس‌گرایان آزادی کامل داد.

«ربع پهلوی» که هنوز در توهم بازگشت به ایران به‌سر می‌برد، خطاب به همجنس‌بازان گفت که در صورت بازگشت به ایران و در دست گرفتن حکومت، حقوق آنها را تضمین می‌کند! وی همچنین دولت و حکومت آمریکا را الگوی حکومتی خود در ایران دانست!!

البته رابطه خاندان پهلوی و همجنس‌بازان تنها در حد سخن خاتمه نمی‌یابد، بلکه بسیاری از سران رژیم پهلوی و بازماندگان آنها نیز دارای روابط غیراخلاقی و همجنس‌گرایانه با دیگر افراد بوده‌اند.

یکی از عوامل بروز نارضایتی شدید مردم ایران از رژیم پهلوی فساد بی‌حد و حصر دربار بود. فساد اخلاقی، تکبر و تفرعن، فساد جنسی، فساد مالی و فساد دینی تمام تار و پود دربار را در‌نوردیده بود. فساد با ظهور رژیم پهلوی در دربار همزاد بود، اما در پایان عمر رژیم، به صورت یک فرهنگ حاکم درآمده بود.

«فرح پهلوی (دیبا)» بیوه محمدرضا پهلوی از مهمترین سران رژیم پهلوی بود که چه در دوران حیات آن رژیم و چه اکنون، روابط همجنس‌گرایانه خود را انکار نکرده است.

از ماجراهای دوستی‌های عجیب «فرح پهلوی» با مردان در ایران تا روابط عاطفی با پسران و مردان خارجی در زمانی که وی صاحب چند فرزند بود بگذریم، خود او نیز در موارد متعددی در کتاب خاطرات خود به روابط غیراخلاقی و رواج همجنس‌بازی در بین عوامل رژیم پهلوی اشاره کرده است.

همچنین در سالهای اخیر «فرح پهلوی» بر دامنه فعالیت‌های غیراخلاقی خود افزوده و بر اساس گفته‌های برخی نزدیکان خاندان پهلوی، دو انجمن مستهجن و هرزه‌نگاری فارسی در فضای مجازی مرتبط با «فرح پهلوی» و با حمایت‌های مالی وی فعالیت می‌کنند.

«فرح پهلوی» عضو گروه‌های فراماسونری در فرانسه است و با شیوه راه‌اندازی سایت‌های هرزه‌نگاری و به انحراف کشاندن جوانان ایران به دنبال تخریب و تضعیف ارزش‌های اسلامی‌و انسانی در ایران و مبارزه با نظام جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme