https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» دست به دامن ترامپ شد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان پهلوی با سخنان ضدایرانی و ناموجه‌اش در سال گذشته، بسیاری از سوی عناصر و گروه‌های اپوزیسیون مورد انتقاد قرار گرفت و بخصوص بسیاری از سلطنت‌طلبان او را فردی خائن و وطن‌فروش نامیدند که برای رسیدن به قدرت و جلب حمایت شاهزاده‌های سعودی حتی حاضر است حق حاکمیت ایران بر جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی را نادیده بگیرد.

«ربع پهلوی» حتی برای جلی نظر سعودی‌ها در برابر خبرنگار سعودی که از عنوان «خلیج ع ر ب ی» برای «خلیج فارس» استفاده کرد، سکوت نمود و نفع خود را پیروی از سیاست‌های آل‌سعود در منطقه دید. این آخرین بازمانده خاندان پهلوی، حتی برای افزایش طرفدارانش، به گروه‌های تجزیه‌طلب و برانداز روی آورد و با شرکت در جلسات آنان در اروپا، به بهانه حمایت از حق تعیین سرنوشت، از تجزیه ایران حمایت نمود.

حال، «ربع پهلوی» در قسمت اخیر نمایش خیانت و وابستگی خود، در مصاحبه با یکی از رسانه‌های غربی، خواستار برگزاری انقلاب مسالمت‌آمیز در ایران و با بیان اینکه حکومت جمهوری‌اسلامی اصلاح‌پذیر نیست و به اصلاحات امیدی نیست، ادعا کرد که برای بهبود شرایط ملت ایران باید با کمک کشورهای دموکرات در ایران انقلاب رخ دهد!

ربع در سخنانی مضحک با حمایت از پدر و پدربزرگش مدعی شد که جمهوری‌اسلامی برخلاف رضاشاه و محمدرضاشاه، تندرو و سرکوبگر است و با جنگ نمی‌توان بر آن پیروز شد، بلکه با تقویت جامعه مدنی و گروه‌های غرب‌گرا، باید رژیم ایران را تغییر داد و حکومتی سکولار و دموکرات را در کشور پایه‌گذاری کرد!

«ربع پهلوی» همچنین برای جلب نظر و حمایت دولت‌های غربی با وعده اینکه تشکیل حکومت سکولار و دموکرات در ایران مناقشات منطقه‌ای را پایان داده و مطنقه را در اختیار آمریکا قرار خواهد داد، تصریح کرد که خیزش عمومی در ایران نیازمند حمایت آمریکا است و در دوران ریاست جمهوری ترامپ بسیار به تغییر در ایران امیدوار است!

ربع چند ماه پیش در نامه تبریک انتخاب ترامپ به‌عنوان رئیس جمهور آمریکا، از او خواسته بود تا از مخالفان جمهوری‌اسلامی حمایت کند تا تحولات اتی در خاورمیانه به نفع امریکا تغییر کند و ایران تضعیف شود.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان پهلوی با سخنان ضدایرانی و ناموجه‌اش در سال گذشته، بسیاری از سوی عناصر و گروه‌های اپوزیسیون مورد انتقاد قرار گرفت و بخصوص بسیاری از سلطنت‌طلبان او را فردی خائن و وطن‌فروش نامیدند که برای رسیدن به قدرت و جلب حمایت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme