https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» دست‌بوسی صهیونیست‌ها رفت!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع (رضا) پهلوی» شاهزاده ناکام پهلوی که هنوز هم سودای سلطنت بر ایران را در سر دارد در مراسم شب گذشته با عنوان ساختگی ولیعهد ایران شرکت کرده بود، جایزه حمایت از اسرائیل و ارزش‌های یهودی را هم از دست «شمولی بوطخ»، خاخام صهیونیست دریافت کرد.

بوطخ از هواداران گسترش شهرک‌سازی‌ها در کرانه‌ باختری است و بارها از دولت باراک اوباما به دلیل آنچه «قلدری» برای اسرائیل خوانده، انتقاد کرده است. 

وی از مخالفان مذاکره با ایران بوده و بر لزوم تداوم تحریم‌ها علیه تهران تأکید کرده است. او دو سال قبل آگهی‌ای در روزنامه نیویورک تایمز منتشر و به کاخ سفید توصیه کرد که به ایران امتیاز ندهد.  بوطخ در مراسم اعطای جایزه به فرزند شاه مخلوع، وی را «مبارز حقوق بشر در ایران» توصیف کرد!

جایزه «قهرمانان ارزش‌های یهودی» در سال ۲۰۱۳ توسط بوطخ پایه‌گذاری شد. گروهی که این جایزه را اعطا می‌کند، در توصیف مأموریت خود نوشته است: “سازمان ما در تبلیغ ارزش‌های یهودی و دفاع از اسرائیل در رسانه‌های جریان اصلی و بین‌المللی، عملکرد منحصر به فردی داشته است.”

این گروه می‌افزاید: “ما کارزارهای گسترده و به شدت موثری برای حفاظت از «دولت یهود» و معرفی زیبایی‌های ارزش‌های یهودی به آمریکایی‌ها، به راه انداخته‌ایم.”

«شلدون ادلسون» هم در این مراسم حضور داشت. نام وی هنگامی بر سر زبان‌ها افتاد که در اظهار نظری غیر منتظره در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ در دانشگاه یشیوا گفت رییس جمهور آمریکا باید اول به ارتش دستور بدهد یک بمب اتمی بر روی کویر ایران بیندازد!

«شلدون ادلسون» سرمایه‌دار یهودی آمریکایی و از افراطی‌ترین و ثروت‌مندترین افراد جهان است. وی سهام‌دار عمده، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سَندز لاس‌وگاس، مالک بسیاری از هتل‌ها و کازینوها در سراسر جهان است.

وی همچنین مالک روزنامه عبری «اسرائیل تودی» و از «حامیان مالی عُمده» حزب جمهوری‌خواه در ایالات متحده آمریکا و حزب لیکود در اسرائیل است. وی یهودی‌تبار است و تاکنون ده‌ها میلیون دلار به سازمان‌های عمدتاً یهودی در سراسر جهان، کمک مالی کرده است.

ادلسون از دوستان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل است و کمک‌های گسترده مالی‌اش به جمهوری‌خواهان آمریکا و مراکز مطالعاتی طرفدار اسراییل در واشنگتن او را به یکی از پر نفوذترین حامیان گروه های طرفدار تحریم و برخورد نظامی با ایران تبدیل کرده است.

با این اوصاف برگ دیگری از خائن بودن خاندان پهلوی نسبت به ایران ورق خورد، چرا که «ربع پهلوی» با فردی خوش و بش و گفت‌وگو نمود که خواستار پرتاب بمب اتم به ایران است.

انتهای پیام/

 

«ربع (رضا) پهلوی» شاهزاده ناکام پهلوی که هنوز هم سودای سلطنت بر ایران را در سر دارد در مراسم شب گذشته با عنوان ساختگی ولیعهد ایران شرکت کرده بود، جایزه حمایت از اسرائیل و ارزش‌های یهودی را هم از دست «شمولی بوطخ»، خاخام صهیونیست دریافت کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme