https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» در فکر بازگشت به دیکتاتوری پهلوی!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و غربی مصاحبه کرده و تلاش کند تا جایگاهی در افکار عمومی پیدا کند.

این پسر منتسب به شاه مخلوع که ۳۹ سال است برای بدست آوردن تاج و تخت در ایران روزگار می‌گذراند، در روزهای گذشته برای آنکه حمایت مقامات آمریکایی از خود را افزایش دهد، با چند نفر از سناتورهای آمریکایی از دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات از جمله «جان مک‌کین» دیدار کرد و از آنها خواست به هر شیوه ممکن از او حمایت کنند.

«ربع پهلوی» پس از این دیدارها با شبکه «من و تو» مصاحبه‌ای انجام داد؛ شبکه‌ای که بر اساس اسناد و اعتراف برخی از عناصر اپوزیسیون از سوی بازماندگان رژیم پهلوی حمایت مالی می‌شود. شاهزاده ناکام پهلوی در این مصاحبه با تکرار مکررات، خواستار حمایت دولت‌های بیگانه و اجانب از مخالفان جمهوری‌اسلامی شد و گفت که هدفش از دیدار با سناتورهای آمریکایی این بود که آنها را به تغییر رویه و حمایت از مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران تشویق کند، زیرا به اعتقاد او نافرمانی مدنی و مبارزه با حکومت ایران بدون حمایت‌های بین‌المللی امکان ندارد و به نتیجه نمی‌رسد.

وی در این مصاحبه با «پانته‌آ مدیری» مجری یهودی شبکه «من و تو»، با بیان اینکه «ایران باید به غلتک ترقی و پیشرفت برگردد»، تلویحاً اذعان کرد که هدفش از تغییر حکومت در ایران، تاسیس دوباره حکومت دیکتاتور پهلوی و نظام پادشاهی است.

«ربع پهلوی» با بیان اینکه دولت‌های غربی و بخصوص آمریکایی‌ها باید با نیروهای سکولار دموکرات داخل و خارج ایران وارد مذاکره شوند، ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی ایران و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، عامل ایجاد جنگ‌های شیعه و سنی در منطقه است. البته او در سخنانش به نقش آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود در ایجاد و حمایت از تروریست‌های داعشی اشاره نکرد.

فرزند منتسب به «محمدرضا پهلوی»، بدون اشاره به تهدیدهای رژیم آل‌سعود علیه ایران و ارتباطش به شاهزاده‌های سعودی، گفت که رابطه ایران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی(!) با همسایگان باید بر اساس احترام متقابل باشد و باید با همسایگان همکاری کنیم. او حتی پا را فراتر گذاشت و گفت که کشورهای عربی باید برای پیشرفت ایران سرمایه‌گذاری کنند.

«ربع پهلوی» که حتی در بین دوستان سابق خود هم جایگاهی ندارد، در غریبی لاف زد و در صحنی مضحک مدعی شد که در صورت رسیدن به قدرت در ایران، برای نیروهای نظامی و انتظامی کشور، عفو عمومی صادر می‌کند!!

وی در ادامه ادعا کرد که همه حمایت‌های جهانی را از خود و مخالفان جمهوری‌اسلامی می‌پذیرد، مگر آنکه پیش‌شرطی قرار ندهند و خواسته‌ای نداشته باشند! سوال اینجاست که رژیم‌هایی مانند آمریکا و اسرائیل و سعودی آیا عاشق جمال «ربع پهلوی» هستند که از او حمایت کنند و یا برای رضای خدا کاری می‌کنند؟ حقیقت آنست که اجنبی‌ها همواره به‌دنبال منافع خودشان هستند و حمایت کنونی از آخرین بازمانده خاندان پهلوی هم به‌دلیل آنست که وی در راستای اهداف دشمنان ملت ایران اقدام می‌کند.

دیدارهای اخیر «ربع پهلوی» با سناتورهای ضدایرانی آمریکایی و درخواست کمک آشکار او از اجنبی برای مبارزه با حکومت ایران، صدای برخی از عناصر اپوزیسیون را هم درآورده. «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با اعتراض به خیانت شاهزاده بی‌تاج و تخت پهلوی، گفت: “قبح خیانت توسط اپوزیسیون شکسته است. «رضا پهلوی» دیگر با «مریم رجوی» فرقی ندارد …”

پایان/

در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و غربی مصاحبه کرده و تلاش کند تا جایگاهی در افکار عمومی پیدا کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. بی خواسته که نمیشه هم خواسته دارن وگرنه دیوانه ان که علکی ازتوحمایت کنن یا این حرف دورغ است یا ربع پلهوی خالت خوب نیست فقط امریکا وکشورهای قوی ومردم ضدحکومت ایران میتوانندتورا به پعدشاهی رسانندکه هم هم خواسته دارن وحق وحقوق میخواهن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme