https://telegram.me/empireoflies

ربع پهلوی در افق محو شد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کمتر از سه سال از اعلام عمومی شورای ملی ایران متعلق به ربع پهلوی میگذرد. این گروهک به مرکزیت پاریس متشکل از صاحب منصبان طاغوت، عناصر ساواک منحله و برخی شخصیت های سیاسی ضدانقلاب می باشد.

گروهک مذکور حدود ۴ ماه پیش شبکه افق ایران را به صورت استیجاری در شبکه اندیشه متعلق به یک ایرانی ضدانقلاب ساکن لس آنجلس تاسیس کرد. کمتر از یک ماه پیش مدیر داخلی شبکه اندیشه (فرامرز فروزنده) انتقادهای مهمی را پیرامون این گروهک و شخص ربع پهلوی مطرح کرد. فروزنده در گعده های شبانه کاباره های لس آنجلس اعلام کرده شخص ربع پهلوی و مشاورانش خصوصا رضا پیرزاده مانند مغولان شبکه اندیشه را اشغال کرده اند.

همیاری مالی امسال گروهک در مقایسه با سال های گذشته

در بررسی تحرکات دو هفته گذشته این گروهک و جریانات نزدیک به آنها در می یابیم عناصر ضدانقلاب معتقد به نظام پادشاهی موسوم به سلطنت طلبان در بدترین وضعیت ممکن قرار دارند. اخبارِ موثق رسیده از لس آنجلس نشان میدهد این گروهک در سه روز اعلام عمومی “درخواست همیاری مالی با شبکه افق ایران” حدود ۱۵ هزار دلار کاسب شده که و این رقم نسبت به آمار سال گذشته که ۵۰۰ هزار دلار اعلام شده بود یک فاجعه برای گروهک محسوب می شود.

شهرام همایون

شهرام همایون

شهرام همایون مدیر شبکه ضدانقلاب کانال یک سه روز پیش با انتقاد کم سابقه از ربع پهلوی گفت:” اما عجیب تر، حیرت انگیزتر از همه، رسانه‌ای که اعتبار نام شاهزاده ایران را بر پیشانی دارد، معتقد است پرچم را تنها زمانی باید جلوی دوربین گذاشت که قصد جمع آوری کمک‌های مالی را داریم… و شاید هم اعتقاد بر این باشد که نباید در سایر مواقع دوستان را رنجاند!

همچنین اعضای جدا شده از گروهک ربع پهلوی با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی عقده های چندین ماهه خود را بروز داده و به صراحت از پهلوی انتقاد کردند.

در این نامه سرگشاده آمده است”با کمال تاسف پس از گذشت چند سال از تشکیل شورای ملی شاهد مواردی هستیم که بنیاد مبارزه را با ادامه چنین وضعی بخطر انداخته و عده ای افراد بی نام و نشان و خود محور و مستبد تمام اداره شورای ملی را در کف خود قرار داده اند و پیشرفت امور را نه تنها متوقف نموده اند، بلکه به آرمانی که می رفت با تشکیل شورای ملی با هدف نابودی جمهوری اسلامی! اعتماد مردم را جلب نماید، بزرگترین ضربه ها را وارد کردند، در چنین شرایطی ادامه فعالیت ها توقف کامل پیداکرده و با پرونده سازی های دروغین،خود محوریها ،عدم شفافیت در عمل، بی توجهی به آرای کسب شده و بد نام کردن مبارزین و همرزمان در شورای عالی و دفتر سیاسی، یارای خدمت را نا ممکن ساخته اند و ادامه این روشهای نا پسند و غیر قانونی ما را از هدف اصلی مبارزه باز می دارد و ضربه ای بس جبران ناشدنی به اعتماد وامید همگان وارد می نماید. تصویب آئین نامه ها و بیانیه های فوری و غیر قانونی، رأی سازی، عدم صداقت و ترویج دروغ، عدم ارسال گزارش به اعضا و عدم قبول مسئولیت در قبال رفتار و کردار خویش، حضور افراد با اسامی غیر واقعی و نیز روشهای غیر دموکراتیک و حذفی و غیره، که تامی این تخلفات به گونه ای پنهان و یا آشکار با مدیریت ضعیف و از پیش برنامه ریزی شده هماهنگی نمود و بر خلاف خواست و مطالبات مردم عزیزمان تمام توان خود را بر پایه تخریب منتخبین و از میان بردن اعتبار و اتحاد میان آنان و چه بسا در پایان ریشه کن نمودن این بنای نوپا نمود.

انتهای پیام/بولتن نیوز

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

۱ دیدگاه

  1. قسمتی که زدید درباره نویسنده نمیشه روش کلیک کرد
    سایتتون از نظر فنی داره خراب میشه. کسی اونجا نیست؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme