https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» جا پای «مسعود رجوی» گذاشت

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شکست‌های سیاسی پیاپی «ربع پهلوی» بخصوص پس از ناکامی «شورای ملی ایران»، وی را بیش از پیش تضعیف کرده است. وضعیت شاهزاده‌ی ناکامِ پهلوی به‌سمت و سویی رفته که او برای مقابله با جمهوری‌اسلامی به‌صورت علنی دست به دامان بیگانگان شده است.

همین چند ماه پیش بود که «ربع پهلوی» با حضور در کنفرانس حمایت از هولوکاست، ضمن دیدار با «خاخام شمولی» از تندروترین و ضدایرانی‌ترین خاخام‌های صهیونیست و «شلدون ادلسون» مولتی میلیاردر آمریکایی که حامی حمله اتمی به ایران است، به بیان سخنان ضدایرانی پرداخت و علاقه خود به رژیم صهیونیستی را ابراز کرد تا شاید اینگونه بیشتر از حمایت دشمنان ایران اسلامی برخوردار شود.

گفت‌وگوی «ربع پهلوی» با «شلدون ادلسون» مولتی میلیاردر آمریکایی که حامی حمله اتمی به ایران است.

پس از دیدار و دستبوسی «ربع پهلوی» از صهیونیست‌ها، بسیاری از عوامل رسانه‌ای وابسته به شاهزاده پهلوی که هنوز به او امیدوارند، این اقدام را تایید کردند و با کمال وقاحت تاکید نمودند که از هر راه ممکن باید به جمهوری‌اسلامی ایران ضربه زد و آن را سرنگون کرد، حتی با استفاده از کمک بیگانگان و رژیم صهیونیستی!

عناصر سلطنت‌طلب در ماه‌های اخیر با اذعان به اینکه در آستانه نابودی و شکست کامل هستند و مردم اقبال عمومی به آنها نشان نمی‌دهند، اعتراف کردند که «ربع پهلوی» برای نجات سلطنت‌طلبان به‌دنبال لابی و مذاکره با مقامات آمریکایی، اسرائیلی و همه افرادی است که امکاناتی در اختیارش قرار دهد.

«ربع پهلوی» در ماه‌های اخیر نشان داده برای مبارزه با جمهوری‌اسلامی و انتقام‌گیری از مردم ایران از هیچ کاری فروگذار نکرده و نمی‌کند، و حتی حاضر است با گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریست هم وارد مذاکره شود و در قبال مبارزه آنها با جمهوری‌اسلامی، از گروهک‌های مذکور حمایت کند.

خیانت‌های «ربع پهلوی» به ایران تا حدی زیاد و علنی شده که حتی با انتقاد و واکنش برخی از دوستان دیروزش مواجه شده و صدای آنها را درآورده است؛ به‌طوری که «امید دانا» یکی از لیدرهای سلطنت‌طلبان مقیم سوئد طی بیانیه‌ای حمایت شاهزاده پهلوی از تجزیه‌طلبان را علنی کرد.

شاهزاده ورشکسته پهلوی که این روزها کاملاً از مردم ایران ناامید شده، گویا تعارفات گذشته را هم کنار گذاشته و اذعان نموده که با کمک از پول‌های بادآورده‌اش به هر اقدامی دست خواهد زد و گفت: “… حمایت جهانیان از ما مسلماً لازم است … داریم کارهایی می‌کنیم تا آنها را با خود همراه کنیم …” 

گویا «ربع پهلوی» هم در راه قدرت‌طلبی، راه افرادی مانند «مسعود رجوی» را می‌خواهد برود و به مقابله با ملت ایران برمی‌خیزد، و قطعا به سرنوشت رجوی‌ها دچار خواهد شد.

انتهای پیام/

شکست‌های سیاسی پیاپی «ربع پهلوی» بخصوص پس از ناکامی «شورای ملی ایران»، وی را بیش از پیش تضعیف کرده است. وضعیت شاهزاده‌ی ناکامِ پهلوی به‌سمت و سویی رفته که او برای مقابله با جمهوری‌اسلامی به‌صورت علنی دست به دامان بیگانگان شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme