https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» به سرویس‌های جاسوسی غربی وابسته است

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سخنان اخیر «ربع پهلوی» در مصاحبه با شبکه سعودی «العربیه» با واکنش‌های بسیاری مواجه شد. فرزند شاه مخلوع که حدود چهار دهه است که در آرزوی بازگشت به ایران و نشست بر تخت پادشاهی روز را به شب می‌رساند و تنها به این امید دارد که به کمک بیگانگان بتواند به آرزویش برسد، در این مصاحبه با حمایت از سیاست‌های منطقه‌ای کشورهای غربی بخصوص آمریکا و عربستان سعودی به آنها وعده داد که اگر با کمک آنها در ایران به قدرت برسد، در سیاست‌های داخلی و خارجی تابع آنها خواهد بود.

«ربع پهلوی» که مانند پدر و پدربزرگش برای به‌قدرت رسیدن و حفظ آن چشم به اجنبی دارد، در سخنان خنده‌داری مدعی شد نماینده مردم ایران است، اما به این موضوع اشاره نکرد که چرا کسی در ایران به دستور او کاری نمی‌کند و حتی یک تجمع چند نفره برگزار نمی‌نماید. وی در ماه‌های گذشته هم سخنان ضدایرانی زیادی زده بود که حتی اعتراض سلطنت‌طلبان و حامیان سابقش را در پی داشت.

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر سلطنت‌طلب و تندرویی است که در دو سال اخیر به جمع منتقدان «ربع پهلوی» پیوسته است. او پس از مصاحبه اخیر «ربع پهلوی» با چند رسانه اپوزیسیون از جمله «بی‌بی‌سی»، «من و تو»، «رادیو فردا» و «ایران فردا» وابسته به «علیرضا نوری‌زاده»، ربع را مورد انتقاد شدیدی قرار داد و دست به افشاگری‌هایی زد و تعدادی از دروغ‌های ولیعهد ناکام پهلوی‌دوستان را برملا نمود.

«امید دانا» در اشاره به مصاحبه «ربع پهلوی» به رسانه‌های سعودی، با بیان اینکه شبکه «العربیه» وابسته به دستگاه امنیتی سعودی است، گفت: “«رضا دیبا» روی همه را در خیانت سفید کرده و قبح وطن‌فروشی را شکسته. او مخالف دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران نیست و از بیان این سخن ترسی ندارد. رضا دیبا فردی مستبد و پدر منتقدانش را می‌آورد و برخلاف ظاهر رفتارش، به کسی اجازه سخن گفتن برخلاف نظر خود را نمی‌دهد…”

وی «ربع پهلوی» را وابسته به سرویس‌های جاسوسی غربی دانست و گفت که او از بیگانگان پول می‌گیرد تا وطن‌فروشی کند. این سلطنت‌طلب مقیم سوئد در ادامه افزود: “برخلاف ادعای رضادیبا که از وضعیت حقوق‌بشر و آزادی در ایران انتقاد می‌کند، حقیقت این است که در سوئد که من در آن زندگی می‌کنم، دموکراسی کامل نیست و به همه از جمله به راست‌گراها اجازه فعالیت به هیچ وجه داده نمی‌شود و در آمریکا هم حزب کمونیست کارگری نمی‌توانند در انتخابات کاندیدا شوند و به مقامات بالا برسند و همه مجبورند در ساختار دو حزبی باشند تا به جایی برسند …”

«امید دانا» با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌های «ربع پهلوی» ارتباط به سعودی‌ها است، «علیرضا نوری‌زاده» را یک فاحشه سیاسی نامید که واسطه ارتباط ربع با سعودی‌ها بوده است. دانا با اعتراف به اینکه در حکومت جمهوری‌اسلامی نژادپرستی قومی و زبانی وجود ندارد و این دروغ رسانه‌های غربی است، گفت: “با آنکه در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا دین رسمی وجود ندارد، اما یک مسلمان نمی‌تواند به هر جایگاهی برسد و تبعیض قائل می‌شوند و مثلا در همین سوئد پادشاه حتماً باید مسیحی پروتستان باشد و فرزندانش باید قبل تعمید داده شوند …”

«امید دانا» با کنایه به «امیرعباس فخرآور» که در پی جلب حمایت دولت آمریکا برای نوشتن قانون‌اساسی جدیدی برای ایران است!، گفت: “در قانون اساسی آمریکا هم حرفی از دموکراسی زده نشده است و مسلمانان نمی‌توانند رئیس‌جمهور شوند …”

این اپوزیسیون مقیم سوئد، با اذعان به اینکه بیش از ۹۰ درصد عناصر اپوزیسیون خائن هستند، تصریح کرد: “رضا دیبا حامیان خودش را هم احمق فرض می‌کند و از حضور نظامی ایران در منطقه ایراد می‌گیرد، اما از حضور نظامی ارتش پهلوی در عمان حمایت می‌کند. همچنین از حمایت ایران از یمن انتقاد می‌کند، اما نمی‌گوید که در دوران پهلوی صدها نفر از یمن به ایران می‌آمدند و آموزش می‌دیدند، اما اگر اکنون ایران این کار را بکند، آن را نفی می‌کنند …”

«امید دانا» به‌عنوان یک سلطنت‌طلب به این واقعیت که شاه “تفنگچی آمریکا” بود اعتراف نمود و اذعان کرد: “در دوران شاه مردم روستاها آب و برق نداشتند، اما در آنگولا مدرسه می‌ساختیم، اما اکنون که جمهوری‌اسلامی اینگونه کارها انجام می‌دهد، آن را نفی می‌کنند …”

وی در پایان افزود: “طرفداران رضا دیبا آنقدر وطن‌فروش و بی‌شعور هستند که لیاقت بازگشت به ایران را ندارند …”

انتهای متن/

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر سلطنت‌طلب و تندرویی است که در دو سال اخیر به جمع منتقدان «ربع پهلوی» پیوسته است. او پس از مصاحبه اخیر «ربع پهلوی» با چند رسانه اپوزیسیون از جمله «بی‌بی‌سی»، «من و تو»، «رادیو فردا» و «ایران فردا» وابسته به «علیرضا نوری‌زاده»، ربع را مورد انتقاد شدیدی قرار داد و دست به افشاگری‌هایی زد و تعدادی از دروغ‌های ولیعهد ناکام پهلوی‌دوستان را برملا نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme