https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» بزرگترین عامل تفرقه اپوزیسیون است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه تشدید اختلافات بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون «حسن شریعتمداری» از عناصر قومیت‌گرا و غربگرا با انتقاد از گروه تازه‌تاسیس «ایرانیاران» و سرکرده آن یعنی «حشمت طبرزدی»، اذعان کرد که با این گروه اختلافات زیادی بر سر برنامه‌های پس از براندازی جمهوری‌اسلامی دارد.

شریعتمداری با اعتراف به اینکه قانون اساسی پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی تنها توسط برخی افراد پشت درهای بسته نوشته شده و از وقوع دیکتاتوری در دوران پساجمهوری‌اسلامی ابراز نگرانی کرد.

وی با بیان اینکه «ربع پهلوی» دعوت او و دیگر گروه‌های اپوزیسیون را برای همکاری نمی‌پذیرد، گفت: “او نه تنها به کسی همکاری نمی‌کند، بلکه گروه‌های متعددی برای خودش تشکیل می‌دهد و از آنها حمایت می‌کند که این اقدام سبب تفرقه در بین اپوزیسیون می‌شود و شده است و طیف سکولار-دموکرات را اتومیزه می‌کند و نمی‌گذارد یه آلترناتیو آبرومندانه داشته باشیم. تا زمانی که ایشان نخواهد این رویه را تغییر دهد به نتیجه‌ای نمی‌رسیم …”

شریعتمداری با اذعان به اینکه بسیاری دیگر از گروه‌های اپوزیسیون ریاست «ربع پهلوی» بر جریان اپوزیسیون را قبول ندارند، افزود: “بسیاری نمی‌پدیرند که ایشان از اکنون برای خود جایگاه پادشاهی یا چیزی شبیه آن قائل است و بقیه باید اطراف و زیردست او باشند …”

این اپوزیسیون مقیم اروپا، «ربع پهلوی» را بزرگترین عامل تفرقه در بین مخالفان حکومت ایران دانست و تصریح کرد که او حاضر نیست با کسی متحد شود و پریشانی امروز اپوزیسیون نتیجه اعمال شاهزاده ناکام پهلوی است.

وی تشکیل گروهی موسوم به «ایرانیاران» توسط «ربع پهلوی» را یک موازی‌کاری و عامل اختلاف بین اپوزیسیون دانست و گفت: “با عجله فرشگرد را تشکیل دادند و وقتی دیدند موفق نیست از آن فاصله گرفتند و گروه ایرانیاران را تشکیل دادند …”

این کارشناس شبکه «من و تو» با اذعان به اینکه بسیاری از اطرفیان «ربع پهلوی» فحاش هستند و ادب سیاسی ندارند، او را ناتوان در مدیریت طرفدارانش دانست.

حال ببینید آشِ اختلاف گروه‌های اپوزیسیون چقدر شور شده که فردی مانند شریعتمداری که هر روز در شبکه من‌وتو حضور دارد از فردی انتقاد می‌کند که حامیانش یعنی سلطنت‌طلبان از پشتیبانان مالی شبکه مذکور هستند.

انتهای پیام/

در ادامه تشدید اختلافات بین عناصر و گروه‌های اپوزیسیون «حسن شریعتمداری» از عناصر قومیت‌گرا و غربگرا با انتقاد از گروه تازه‌تاسیس «ایرانیاران» و سرکرده آن یعنی «حشمت طبرزدی»، اذعان کرد که با این گروه اختلافات زیادی بر سر برنامه‌های پس از براندازی جمهوری‌اسلامی دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme