https://telegram.me/empireoflies

ربع پهلوی: بازگشت به دوران پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و غربی مصاحبه کرده و تلاش کند تا جایگاهی در افکار عمومی پیدا کند.

این پسر منتسب به شاه مخلوع که ۳۹ سال است برای بدست آوردن تاج و تخت در ایران روزگار می‌گذراند، در روزهای گذشته برای آنکه حمایت مقامات آمریکایی از خود را افزایش دهد، با چند نفر از سناتورهای آمریکایی از دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات از جمله «جان مک‌کین» دیدار کرد و از آنها خواست به هر شیوه ممکن از او حمایت کنند.

«ربع پهلوی» پس از این دیدارها با شبکه «من و تو» مصاحبه‌ای انجام داد؛ شبکه‌ای که بر اساس اسناد و اعتراف برخی از عناصر اپوزیسیون از سوی بازماندگان رژیم پهلوی حمایت مالی می‌شود.

شاهزاده ناکام پهلوی در این مصاحبه با تکرار مکررات، خواستار حمایت دولت‌های بیگانه و اجانب از مخالفان جمهوری‌اسلامی شد و گفت که هدفش از دیدار با سناتورهای آمریکایی این بود که آنها را به تغییر رویه و حمایت از مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران تشویق کند، زیرا به اعتقاد او نافرمانی مدنی و مبارزه با حکومت ایران بدون حمایت‌های بین‌المللی امکان ندارد و به نتیجه نمی‌رسد.

وی در این مصاحبه با «پانته‌آ مدیری» مجری یهودی شبکه «من و تو»، با بیان اینکه «ایران باید به غلتک ترقی و پیشرفت برگردد»، تلویحاً اذعان کرد که هدفش از تغییر حکومت در ایران، تاسیس دوباره حکومت دیکتاتور پهلوی و نظام پادشاهی است.

«ربع پهلوی» با بیان اینکه دولت‌های غربی و بخصوص آمریکایی‌ها باید با نیروهای سکولار دموکرات داخل و خارج ایران وارد مذاکره شوند، ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی ایران و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، عامل ایجاد جنگ‌های شیعه و سنی در منطقه است. البته او در سخنانش به نقش آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود در ایجاد و حمایت از تروریست‌های داعشی اشاره نکرد.

فرزند منتسب به «محمدرضا پهلوی»، بدون اشاره به تهدیدهای رژیم آل‌سعود علیه ایران و ارتباطش به شاهزاده‌های سعودی، گفت که رابطه ایران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی(!) با همسایگان باید بر اساس احترام متقابل باشد و باید با همسایگان همکاری کنیم. او حتی پا را فراتر گذاشت و گفت که کشورهای عربی باید برای پیشرفت ایران سرمایه‌گذاری کنند.

«ربع پهلوی» که حتی در بین دوستان سابق خود هم جایگاهی ندارد، در غریبی لاف زد و در سخنی مضحک مدعی شد که در صورت رسیدن به قدرت در ایران، برای نیروهای نظامی و انتظامی کشور، عفو عمومی صادر می‌کند!!

وی در ادامه ادعا کرد که همه حمایت‌های جهانی را از خود و مخالفان جمهوری‌اسلامی می‌پذیرد، مگر آنکه پیش‌شرطی قرار ندهند و خواسته‌ای نداشته باشند! سوال اینجاست که رژیم‌هایی مانند آمریکا و اسرائیل و سعودی آیا عاشق جمال «ربع پهلوی» هستند که از او حمایت کنند و یا برای رضای خدا کاری می‌کنند؟ حقیقت آنست که اجنبی‌ها همواره به‌دنبال منافع خودشان هستند و حمایت کنونی از آخرین بازمانده خاندان پهلوی هم به‌دلیل آنست که وی در راستای اهداف دشمنان ملت ایران اقدام می‌کند.

دیدارهای اخیر «ربع پهلوی» با سناتورهای ضدایرانی آمریکایی و درخواست کمک آشمار او از اجنبی برای مبارزه با حکومت ایران، صدای برخی از عناصر اپوزیسیون را هم درآورده. «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با اعتراض به خیانت شاهزاده بی‌تاج و تخت پهلوی، گفت: “قبح خیانت توسط اپوزیسیون شکسته است. «رضا پهلوی» دیگر با «مریم رجوی» فرقی ندارد …”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر تضعیف جایگاه «ربع پهلوی» در بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان سبب شده تا او هر چند روز یک بار با رسانه‌های اپوزیسیون و غربی مصاحبه کرده و تلاش کند تا جایگاهی در افکار عمومی پیدا کند. این پسر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme