https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» از سعودی‌ها پول می‌گیرد!؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته رسانه‌های خارجی از دستگیری فردی به‌نام «مهدی خسروی» با نام مستعار «یاشار پارسا» در ایتالیا توسط اینترپل خبر دادند. این فرد که دبیر اجرایی «شورای ملی ایران» تحت‌رهبری «ربع پهلوی» بود، از نزدیکان معاونان شاهزاده ناکام پهلوی یعنی «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» بود که توسط آن به مسئولیت مذکور رسیده بود.

رسانه‌های اعلام کردند که «یاشار پارسا» با تابعیت انگلیسی، به جرم پولشویی و کلاه‌برداری در ایتالیا بازداشت شد.

اما در این میان نکته‌ای که قابل تأمل بود، نامه «ربع پهلوی» بود که با عجله برای نخست‌وزیر ایتالیا نوشته شد و از بالاترین مقام اجرایی کشور ایتالیا خواست یک متهم سیاسی و مرتبط با جرائم فساد مالی را آزاد کند.

«ربع پهلوی» مسئولان ایتالیایی را ترساند که اگر «یاشار پارسا» (مهدی خسروی) را به ایران تحویل دهند، او در ایران سکنجه و اعدام خواهد شد! این در حالی بود که پلیس ایتالیا اعلام کرد، به خواست دولت ایران علیه «یاشار پارسا» حکم جلب بین‌المللی صادرشده است و جمهوری اسلامی خواستار استرداد خسروی ۳۷ ساله به اتهام “ارتکاب جرائم فساد مالی” شده است.

شاهزاده ناکام پهلوی در بخشی از نامه خود به مقامات ایتالیایی نوشت: “… نامبرده در سال ۲۰۰۹ به کشور انگلستان پناهنده شده است. ایشان فعال و کنشگر حقوق بشر و دمکراسی برای ایران است و افزون بر این، ایشان مسئول دبیر اجرایی شورای ملی ایران است. «شورای ملی ایران برای انتخابات آزاد» می‌گوید، مهدی خسروی عضو این شوراست و ایران تلاش دارد برای او پرونده‌سازی کند و بیم آن می‌رود که ایران در پی آن باشد که او را مخفیانه سربه‌نیست و یا اعدام کند …”

سرانجام با فشار رسانه‌های گروه‌های اپوزیسیون و لابی‌گری‌های متفاوت «ربع پهلوی» و اطرافیانش، «یاشار پارسا» (مهدی خسروی) برخلاف قوانین بین‌المللی بجای استرداد به ایران، آزاد شد.

پس از تلاش گسترده «ربع پهلوی» و اطرافیانش برای آزادی «یاشار پارسا» و خرج کردن ده‌ها هزار دلار، برخی از عناصر اپوزیسیون و رقبای شاهزاده ناکام پهلوی به این موضوع واکنش نشان داده و به افشاگری پرداختند.

«امید دانا» از لیدرهای سلطنت‌طلبان مقیم اروپا که یکی از رقبای تازه ظهور کرده «ربع پهلوی» در عرصه سیاسی و قدرت بین اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی است، در واکنش به تکاپو و تلاش‌های گسترده «ربع پهلوی» برای آزادی دبیر اجرایی شورای ملی ایران، تصریح کرد که احتمالاً «یاشار پارسا» (مهدی خسروی) برای «شورای ملی ایران» و بخصوص شخص «ربع پهلوی» پول‌شویی و فعالیت‌های خلاف قانون می‌کرده که آنها اینقدر از استرداد او به ایران و اعترافات احتمالی‌اش نگران شده‌اند، پس تمام توان خود را برای خارج کردنش پارسا از چنگال عدالت به کار گرفتند.

این لیدر سلطنت‌طلبان اروپا، با اشاره به ارتباطات برخی اطرافیان «ربع پهلوی» با مقامات رژیم سعود، گفت: “اگر این پولشویی‌ها ثابت شود، می‌توان سندی باشد که شاهزاده (ربع پهلوی) از سعودی‌ها پول‌ می‌گرفته …”

«امید دانا» همچنین گفت که در حال حاضر یک دروغ دفتر «ربع پهلوی» و شورای به اصطلاح ملی به صورت صددرصد روشن شده و آن این است که قرار بود هرکس در این شورای کذایی ثبت نام کند باید با نام حقیقی خودش باشد، اما گویا «مهدی خسروی» استثنا بودند و با نام «یاشار پارسا» به صورت رسمی فعالیت می‌کردند

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته رسانه‌های خارجی از دستگیری فردی به‌نام «مهدی خسروی» با نام مستعار «یاشار پارسا» در ایتالیا توسط اینترپل خبر دادند. این فرد که دبیر اجرایی «شورای ملی ایران» تحت‌رهبری «ربع پهلوی» بود، از نزدیکان معاونان شاهزاده ناکام پهلوی یعنی «رضا پیرزاده» و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme