https://telegram.me/empireoflies

«ربع پهلوی» ادعای اسرائیل و سعودی را تکرار کرد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش مقامات کشور دانمارک مدعی شدند که فردی در این کشور از سوی مهاجمانی مورد حمله قرار گرفته که به ادعای آنها عوامل این حمله منتسب به ایران هستند. پلیس دانمارک همچنین گفته که یک فرد نروژی را در این زمینه در روز ۲۱ اکتبر بازداشت کرده و دارای تبار ایران است و می‌خواسته یکی از سران گروه‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب را ترور کند. یعنی تنها به این دلیل که فرد بازداشت شده دارای تبار ایران است، ایران را متهم کرده‌اند!

ادعای مقامات دانمارکی به سرعت از سوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب مورد استقبال قرار گرفت و کوشیدند تا نظام جمهوری‌اسلامی را حامی تروریست معرفی کنند. اما این رسانه‌ها حتی یک بار این سوال را مطرح نکردند که چرا سران گروهک‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا باید آزادانه در کشورهای غربی فعالیت کنند و هیچ برخوردی با آنها نشود.

با وجود آنکه چند روز پس از انتشار ادعاهای مذکور، مقامات رژیم صهیونیستی تلویحاً از دست داشتن در این ماجرا پرده برداشتند، اما برخی از عناصر ضدانقلاب از جمله «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان پهلوی، همچون اربابان آمریکایی، اسرائیلی و سعودی‌اش به تکرار اتهامات علیه کشورمان دست زد و با انتشار پیامی ادعا کرد: “در ماه‌های اخیر فرقه تبهکار موج جدیدی از ترور در خارج از کشور را شروع کرده است. دولت‌های اروپایی باید به مماشات با این مافیا پایان دهند و در کنار مردم ایران بایستند نه قاتلان جان و دزدان ثروت آنها. ایرانیان شایسته حکومتی هستند که به حقوق آنها احترام بگذارد و امنیت آنها را حفظ کند.”

«ربع پهلوی» که در ماه‌های اخیر اخبار و اسنادی از ارتباطش با مقامات رژیم سعودی منتشر شده است، در این پیام با ابراز حمایت خود از مواضع کشورهای غربی و تکرار ادعاهای آنها علیه کشورمان، ایران را به حمایت از تروریست متهم کرد و حتی از آنها خواست که به مذاکره، همکاری و مفاهم با ایران پایان دهند؛ یعنی دقیقا همان چیزی که اربابان آمریکایی، اسرائیلی و سعودی او در این روزها تکرار می‌کنند و خواهان انزوا و تحریم همه جانبه مردم ایران هستند.

همان‌طور که شاهد هستید، افرادی مانند «ربع پهلوی» با ادعای وطن‌پرستی به جای آنکه حداقل حامی منافع مردم ایران باشند، اما از تشدید تحریم‌ها و فشارها به ایرانیان سخن می‌گوید و عملا در صف دشمنان ملت ایران قرار گرفته است.

 

انتهای متن/

چند روز پیش مقامات کشور دانمارک مدعی شدند که فردی در این کشور از سوی مهاجمانی مورد حمله قرار گرفته که به ادعای آنها عوامل این حمله منتسب به ایران هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.4 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme