https://telegram.me/empireoflies
ربع پهلوی
ربع پهلوی

ربع قهر کرده است!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مانند «علیرضا نوری‌زاده» ازجمله عناصر اپوزیسیون است که تاکنون چندین بار تغییر رویکرد سیاسی داده است. همایون در سالهای اخیر چندین بار به ناقد «ربع پهلوی» تبدیل شد و سپس پس از مدتی دوباره از فرزند منتسب به شاه مخلوع جانبداری نمود.

وی که تا چند هفته پیش با ایجاد کمپین‌ها و تشکل‌های مختلف، از «ربع پهلوی» انتقاد می‌کرد و از او می‌خواست تا تکلیفش را مشخص کرده و درصورت عدم‌تمایل برای رهبری سلطنت‌طلبان، از فعالیت‌های سیاسی کنار بکشد، با تغییر موضعی سریع در برنامه‌های اخیرش به جمع حامیان ربع اضافه شده است.

 

«شهرام همایون» که تا چند روز پیش از منتقدان «ربع پهلوی» بود و حتی پس از سالها به بهانه حضور در مراسم سالگرد شاه مخلوع پهلوی به قاهره سفره کرد و با «فرح پهلوی» دیدار نمود، تلاش داشت تا با دست گذاشت بر روی اختلافات ربع و مادرش، بیوه شاه مخلوع را به سمت خود و منتقدان «ربع پهلوی» جلب کند، اما این فعالیت‌ها به مذاق حامیان ربع خوش نیامد. فشارهای پشت‌پرده به همایون سبب شد تا او در برنامه چند شب پیش، با تغییر در سخنان گذشته‌اش، عنوان کند که «ربع پهلوی» تنها جایگزین و الترناتیو برای رهبری اپوزیسیونِ نظام جمهوری‌اسلامی است!

فشارها آنقدر زیاد بود که همایون شب گذشته هم دست از چاپلوسی برای فرزند شاه مخلوع بر نداشت و او را شخصیتی تاریخی نامید و حتی گفت: “… ما با شما هستیم، حتی اگر شما با ما نباشید(!!)”

این مجری سلطنت‌طلب که با سخنان متناقضش سبب تعجب مخاطبینش شده، برای حمایت از «ربع پهلوی» به ملت ایران توهین کرد و بودن اشاره به جنایات و خیانت‌های رژیم پهلوی گفت: “… اگر همسایه‌ای به پدرتان توهین کند، تا سالها بعد با نوادگان آن خانواده خوب نمی‌شوید، اما یک ملتی به شما (ربع پهلوی) و خانواده‌تان و پدرتان توهین کردند و از مملکت بیرونتان کردند، اما شما و خانواده‌تان از مردم کینه به دل نگرفتید  و آنها را بخشیدید(!) …”

البته همایون در سخنانش نتوانست به عملکرد ضعیف «ربع پهلوی» در سالهای اخیر چشم‌پوشی کند و با اذعان غیرمستقیم به اینکه شاهزاده با مردم و دیگر عناصر اپوزیسیون قهر کرده است، از او خواست این قهر را بشکند و رهبری مخالفان جمهوری‌اسلامی را بپذیرد.

با آنکه حتی شهرام همایون سعی می‌کند یا تملق ربع، کمک‌های گذشته سلطنت‌طلبان را به سوی خود جلب کند، اما به نظر می‌رسد وضعیت و جایگاه سیاسی ربع آنقدر متزلزل است که حتی حامیانش هم نمی‌توانند از نواقص او چشم‌پوشی و آن را رد کنند.

شهرام همایون

انتهای متن/

 

«شهرام همایون» مانند «علیرضا نوری‌زاده» ازجمله عناصر اپوزیسیون است که تاکنون چندین بار تغییر موضع سیاسی داده است. همایون در سالهای اخیر چندین بار به منتقد «ربع پهلوی» تبدیل شد و سپس پس از مدتی دوباره از فرزند منتسب به شاه مخلوع حمایت نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme