https://telegram.me/empireoflies

شازده بیکار خودش را وکیل مردم ایران کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه سلطنت‌طلب من‌وتو که در سالهای اخیر چهره ضدایرانی خود را به نمایش گذاشته، به یکی از تریبون‌های ثابت خاندان منفور پهلوی بخصوص «ربع پهلوی» تبدیل شده است، به وری که ولیعهد ناکام و آواره پهلوی هر سال چند بار با این شبکه بدنام مصاحبه اختصاصی انجام می‌دهد و سخنان تکراری خود را به زبان می‌آورد.

چند روز پیش هم «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای اختصاصی با حضور «پوریا زراعتی» مجری سلطنت‌طلب و بی‌ادب شبکه من‌وتو، بار دیگر کوشید تا خودش را فردی دموکرات و مردمی نشان دهد. ربع در این مصاحبه ضمن اینکه کوشید به شکل خنده‌داری خودش را با افرادی مانند گاندی و ماندلا مقایسه کند، با مخاطب قرار دادن قشر مذهبی جامعه ایران، مدعی شد که جمهوری‌اسلامی سبب شده تا اعتقادات مذهبی مردم تضعیف شود و در دوران پهلوی اعتقادات دینی مردم قوی‌تر بود!

وی ضمن حمایت از بیانیه ۱۴ نفر از عناصر اپوزیسیون داخلی در ماه‌های گذشته علیه حکومت ایران، در سخنانی که نشان دهنده میزان فهم و شعور سیاسی او است، گفت: “فکر کنید اگر این ۱۴ نفر ۱۴۰ نفر شود و یک صفر دیگر جلوی آن بگذاریم میشود ۱۴۰۰ و اگر یک صفر دیگر بگذاریم می‌شود ۱۴۰۰۰ و اگر یک صفر دیگر بگذاریم میشود ۱۴۰ هزار و اگر یک صفر دیگر هم بگذاریم می‌شود ۱٫۴ میلیون و … اگر به این شکل تعداد مخالفان جمهوری‌اسلامی افزایش یابد و میلیون‌ها به خیابان بیایند، ما پیروز می‌شویم…” این سخن «ربع پهلوی» سبب شد تا بسیاری از کاربران شبکههای اجتماعی او را تمسخر کنند و بگویند که از نظر ولیعهد ناکام به قرار دادن چند صفر می‌توان با حکومت ایران مبارزه کرد.

فرزند آواره «محمدرضا پهلوی» در ابتدای سخنانش ادعا کرد که دغدغه‌ای برای حکومت کردن ندارد و خودش را به کسی تحمیل نمی‌کند، اما همچون پدرانش بدون اینکه انتخابات و یا حتی نظرسنجی‌ای انجام شود، خود را وکیل مردم ایران نامید!

«ربع پهلوی» در حالی خود را وکیل و نماینده مردم ایران معرفی کرده که به اذعان نزدیکانش نمی‌تواند دخترانش را مدیریت و کنترل کند و حتی در خانه‌اش نیز کسی حرفش را نمی‌خواند، چه رسد به آنکه بخواهد کشوری را اداره کند.

 

 

انتهای متن/

شبکه سلطنت‌طلب من‌وتو که در سالهای اخیر چهره ضدایرانی خود را به نمایش گذاشته، به یکی از تریبون‌های ثابت خاندان منفور پهلوی بخصوص «ربع پهلوی» تبدیل شده است، به وری که ولیعهد ناکام و آواره پهلوی هر سال چند بار با این شبکه بدنام مصاحبه اختصاصی انجام می‌دهد و سخنان تکراری خود را به زبان می‌آورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.08 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme