https://telegram.me/empireoflies

ربع آش ریخته را نذر امام‌زاده کرده

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی برگزاری پنجمین اجلاس سازمان «شورای ملی ایران» به صورت اینترنتی و کناره‌گیری «ربع پهلوی» از ریاست این شورا، «رضا پیرزاده» از عوامل اصلی شورای مذکور و از نزدیکان «ربع پهلوی» با بخش فارسی «صدای آمریکا» مصاحبه کرد.

«رضا پیرزاده» در این مصاحبه در دفاع از «ربع پهلوی» با بیان اینکه او چند سال قبل گفته بود که برای همیشه در ایران شورا نخواهد ماند و روزی استعفا خواهد داد، اما به این سخن مهم فرزند شاه مخلوع که چند سال در مصاحبه با همین تلویزیون VOA گفته بود «این شورا آخرین تیرِ من در راه مبارزه با رژیم جمهوری‌اسلامی است» اشاره نکرد.

پیرزاده پرده از یکی دیگر از دلایل استعفای «ربع پهلوی» برداشت و گفت که شازده به دلیل اینکه ریاست بر «شورای ملی» مسئولیت اجرایی نیست، علاقه چندانی برای ادامه داشتن این جایگاه نداشته است و خیالش از تثبیت آینده شورا راحت است. مشاور ربع در حالی از خیال راحت آخرین بازمانده خاندان پهلوی از آینده «شورای ملی» سخن گفته که در ماه‌های گذشته خبرهایی درباره فروپاشی و انحلال این شورا شنیده شد و برخی از اعضای مستعفی هم بر این خبر صحه گذاشتند.

مشاور ارشد «ربع پهلوی» در پاسخ به سوالی درباره حاشیه‌های  برگزاری اینترنتی این جلسه و انتخابات شورای مرکزی و دفتر سیاسی «شورای ملی ایران»، بدون اشاره به تقلب‌ها و باندبازی‌هایی که در اجلاس‌های پیشین این شورای رخ داده و توسط اعضای آن افشا شده بود، عنوان کرد که این انتخابات توسط شرکتی آمریکایی انجام و نتایج آن اعلام شده است!

این سخنان پیرزاده به شائبه‌ها درباره احتمال وقوع تقلب در انتخابات اخیر «شورای ملی ایران» افزوده و اعتراض برخی از اعضا را در پی داشته است. بخصوص اینکه سران این شورای میلی سابقه بدی در برگزاری انتخابات دارند به اذعان برخی از اعضای فعلی و سابق این شورا مانند «امیرعباس فخرآور» و «سیاوش آذری» در انتخابات گذشته برای رای آوردن «ربع پهلوی» و اطرافیان او، تقلب روی داده، به‌طوری که تعداد آرای ماخوذه بیش از تعداد شرکت‌کنندگان بوده، اما برای حفظ آبروی شورا و اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی، از انتشار این تخلف‌ها جلوگیری شده است.

حال با آن سابقه سیا و پر از شائبه و تخلف، بسیار محتمل است در اجلاسی که به‌صورت اینترنتی و انتخاباتی که به‌طور مجازی و غیابی انجام شده، تخلف دیگری در راستای رای‌آوری باند نزدیک به «ربع پهلوی» رخ داده باشد.

به نظر می‌رسد، «ربع پهلوی» که روزی «شورای ملی ایران» را آخرین تیر خود در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی می‌دانست، پس از آنکه از شکست و فروپاشی این شورا مطمئن شده، به بهانه‌های واهی از آن کنار کشیده و به قول معروف آش ریخته را نذر امام‌زاده کرده است.

اگر شورای مذکور واقعا به دوران تثبیت خود رسیده، چرا شازده ناکام از آن کنار کشیده؟ در حالی که آن را آخرین امید خود می‌دانست. بر اساس شواهد و سابقه «ربع پهلوی» به نظر می‌رسد، او که دیده از این شورا برایش آبی گرم نمی‌شود، زودتر از همکان از آن کنار کشیده تا در شکست‌های آتی سهیم نباشد.

انتهای متن/

در پی برگزاری پنجمین اجلاس سازمان «شورای ملی ایران» به صورت اینترنتی و کناره‌گیری «ربع پهلوی» از ریاست این شورا، «رضا پیرزاده» از عوامل اصلی شورای مذکور و از نزدیکان «ربع پهلوی» با بخش فارسی «صدای آمریکا» مصاحبه کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme