https://telegram.me/empireoflies

رای مثبت مخاطبین VOA به هماهنگی رئیس‌جمهور با رهبری در انتخاب اعضای دولت

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌هایی که حاشیه‌های پیدا و به‌ویژه پنهان شبکه «صدای آمریکا» را تحت تاثیر قرار داده و صدای بسیاری از عناصر اپوزیسیون را درآورده، انتشار برخی اخبار و نظرسنجی‌های وبسایت این شبکه، بر حجم حاشیه‌ها افزوده است.

در ماه‌های گذشته هم موضوع نظرسنجی‌های شبکه «صدای آمریکا» حواشی بسیاری داشت و هم نظر متفاوت و غیرقابل پیش‌بینی شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی‌ها که با نظر عوامل این شبکه مغایرت زیادی دارد. این عملکرد حاشیه‌ساز عوامل «صدای آمریکا» سبب شده تا عناصر و گروه‌های اپوزیسیون وابسته به حزب جمهوری‌خواه آمریکا و دولت جدید این کشور از این فرصت استفاده کرده و از طریق لابی ما سناتورهای کنگره و دولتمردان آمریکایی، مدیریت رسانه‌های دولتی «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» را در اختیار بگیرند.

از این رو، وبسایت «صدای آمریکا» در جدیدترین نظرسنجی خود به موضوع کابینه دولت دوازدهم ایران پرداخت و پرسید «نزدیکان «حسن روحانی» می‌گویند او درباره اعضای کابینه با رهبر «هماهنگی» می‌کند. نظر شما؟»

در این نظرسنجی برخلاف نظر عوامل «صدای آمریکا»، حدود ۴۹ درصد موافق هماهنگی رئیس‌جمهور در تعیین اعضای کابینه به رهبر معظم انقلاب بودند و ۲۸ درصد موافق مشورت رئیس‌جمهور با رهبری بودند. به عبارت دیگر، ۷۷ درصد از مخاطبین VOA هم موافق بودند که مطابق روال همیشگی رئیس‌جمهور باید در انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم با رهبریِ انقلاب هماهنگی و تبادل نظر داشته باشد و تنها ۲۳ درصد افراد مخالف هرگونه تبادل نظر بودند.

این نتایج در حالی مهم و قابل توجه‌تر است که بدانیم، بیشتر مخاطبین رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «بی‌بی‌سی فارسی» و امثالهم از مخالفین جمهوری‌اسلامی هستند. هرچند که ارتباط و هماهنگی قوا و نهادهای مختلف در اکثر کشورهای مردم‌سالار موجود دارد و این نشانه وفاق، همسازی و همسویی بین مسئولان کشورمان است.

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

 

انتهای متن/

در ماه‌هایی که حاشیه‌های پیدا و به‌ویژه پنهان شبکه «صدای آمریکا» را تحت تاثیر قرار داده و صدای بسیاری از عناصر اپوزیسیون را درآورده، انتشار برخی اخبار و نظرسنجی‌های وبسایت این شبکه، بر حجم حاشیه‌ها افزوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme