https://telegram.me/empireoflies
دامنه جنگ نرم دشمن از شبکه های تلویزیونی و رادیویی به نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی در فضای اینترنت گسترش یافته است، این بستر به قدری گسترده است که به اعتقاد کارشناسان یکی از ابزارهای نظامی در جنگ به شمار می رود!

راه اندازی صفحه ارتش اسرائیل به فارسی+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدامنه جنگ نرم دشمن از شبکه های تلویزیونی و رادیویی به نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی در فضای اینترنت گسترش یافته است، این بستر به قدری گسترده است که به اعتقاد کارشناسان یکی از ابزارهای نظامی در جنگ به شمار می رود! نظام سلطه با بهره مندی از کارتل های قدرتمند رسانه ای، بُعدی جدید از جنگ را علیه ایران اسلامی آغاز کرده است، این مهم سبب می شود تا ما نیز خود را برای دفاع آماده و تجهیز کنیم.

در همین رابطه سایت RFI فرانسه خبر داده که ارتش اسرائیل برای مقابله با قدرت ایران توییتر فارسی راه اندازی کرده است،RFI فرانسه در گزارش خود می نویسد: « ارتش اسرائیل از طریق صفحه توییتر انگلیسی‌ اعلام کرد که یک صفحه فارسی نیز ایجاد کرده تا با ایرانیان ارتباط برقرار کند. ارتش اسرائیل فعالیت تبلیغاتی خود به زبان فارسی در شبکه‌های تلگرام و اینستاگرام گسترش داده است».

عنوان این صفحه «صفحه توییتر رسمی ارتش دفاعی اسرائیل به فارسی» معرفی شده و در توضیح آن آمده است: «برای گفتگوی مستقیم بین ما و شما و پخش گزارش هایی از فعالیت های ارتش دفاعی اسرائیل … در تماس باشید».

علاوه بر صفحه فارسی ارتش اسرائیل که به تازگی در توییتر راه اندازی شده، صفحه «اسرائیل به فارسی» نیز از مدت ها پیش در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته است؛ یکی از اهداف راه اندازی چنین بسترهایی در فضای مجازی جذب جاسوس و عناصر نفوذی است که به نظر می رسد با اشراف اطلاعاتی و قدرت سایبری ایران، انجام چنین کاری بسیار دشوار باشد.

صفجه اسرائیل به فارسی در طول مدت فعالیت در توییتر مطالب بسیاری علیه نظام ج.ا.ا به بهانه های مختلف منتشر کرده که با واکنش کاربران همراه بوده است، این صفحه نتوانسته آنچنان که باید و شاید در جذب مخاطب موفق عمل کند و به نظر می رسد راه اندازی صفحه فارسی ارتش اسرائیل به همین دلیل باشد.

رژیم صهیونیستی علاوه بر استفاده از توان رسانه های بین المللی که در اختیار دارد، از منافقین کوردل و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی نیز بهره می برد، در همین رابطه می توان به تصویری که چندی پیش از اردوگاه منافقین در کشور آلبانی منتشر شد، اشاره کرد.
انتهای پیام/ما هستیم
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme