https://telegram.me/empireoflies
در پی افزایش فرار اعضای گروهک تروریستی منافقین از چنگال سران فرقه رجوی، این گروهک تصمیم گرفته زندانی همچون اشرف را در آلبانی راه اندازی کند.

راه اندازی زندان اشرف در آلبانی/ فاجعه‌ای انسانی در حال وقوع است+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبعد از خروج اعضای گروهک تروریستی منافقین از عراق و اسکان نیروهای این گروهک در آلبانی و بعد از موج گسترده فرار اعضا و رسوایی ناشی از افشاگری آنها از مناسبات فاسد داخل فرقه، سران منافقین در پی یافتن راه حلی برای این معضل خود، گزینه انحصار و محدودیت مطلق که در اشرف برقرار بود را برگزید.

سران گروهک منافقین در حال جابجا کردن نیروهای خود به محلی دور افتاده و ایزوله است که در آنجا دسترسی به دنیای آزاد تقریبا غیر ممکن است. این محل با دیوارهای بلند به شدت محصور شده و همچون زندانی است که فرار از آن فوق العاده مشکل است.

به نوشته سایت گروه نجات، فرقه رجوی به بهانه مشکلات امنیتی و همچنین مسائل مالی تلاش دارد تا افراد را با دادن وعده و وعید برای شرایط و امکانات بهتر به محل جدید ببرد و از آنان دستخطی گرفته است مبنی بر اینکه خودشان داوطلبانه به این زندان ابدی رفته اند.

دانلود

رفتن این افراد به محل جدید فرقه که هم اکنون نام آن را اشرف ۳ گذاشته اند، یادآور پادگان مخوف اشرف در عراق که افراد در آن زندانی مادام العمر و بدون ملاقات بودند.

گروه نجات از مردم خواسته تا ضمن تماس و ارسال ایمیل برای کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان، نگرانی خود در مورد این اقدام غیرانسانی گروهک منافقین را ابراز داشته و آنها را از این دسیسه سران فرقه رجوی با خبر کنند.

 

انتهای پیام/جام نیوز

در پی افزایش فرار اعضای گروهک تروریستی منافقین از چنگال سران فرقه رجوی، این گروهک تصمیم گرفته زندانی همچون اشرف را در آلبانی راه اندازی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme