https://telegram.me/empireoflies

راهکار منافقین و سلطنت طلبان برای حل مشکل اقتصادی!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در شرایطی که آشفتگی اقتصاد ایران بر کسی پوشیده نیست، و چالش اقتصادی هر روز ابعاد تاره ای می گیرد، رضا پهلوی و مریم رجوی رهبر منافقین راهکار های تخیلی خود را بر برون رفت از این شرایط را سرنگونی نظام جمهوری اسلامی میدانند. این در حالی است که بر اساس اسناد و مدارک متقن از اندیشکده های آمریکایی بخشی از این آشفتگی ها در غالی جنگ ارزی از سال ها پیش توسط نفوذی های غرب در ایران شروع شده است و دستگاه های متولی در بهترین شرایط بر اثر مشاوره های غلط در پازل دشمن حرکت کرده اند.

اما رضا پهلوی که این روز ها سالروز حاتم بخشی پدر بی کفایتش در جدا کردن بحرین از ایران است و خودش نیز چند وقت پیش بابت این خوش خدمتی از سعودی ها ۳۰۰ میلیون دلار دریافت کرده  در تازه ترین واکنش نسبت به وضعیت اقتصادی ایران، بر روی صفحه فیس بوک خود نوشته است:«بی‌کفایتی و دزدی‌های ⁧فرقه تبهکار بانک‌های کشور را ورشکسته و اقتصاد ایران را فلج کرده است. نوسانات ارز علی‌ رغم وعده‌های تکراری همچنان ادامه دارد و موج گرانی هر روز بلندتر می‌شود. ثبات و رشد اقتصاد تنها با نجات میهن از ⁧دشمن داخلی ⁩ ممکن است.»

این افاضات در حالی منتشر می شود که در دهه بیست در زمان سلطنت پدر بی عرضه این شازده پهلوی علاوه بر این که افراد زیادی از ملت در فقر و بیماری دست و پا می زدند نرخ تورم در ایران در سال ۱۳۲۰ به ۴۹٫۵ درصد رسید و در سال پس از آن یعنی سال ۱۳۲۱ به ۹۶٫۲ درصد رسید و در سال ۱۳۲۲ سد صد در صدی شدن را شکست و نرخ ۱۱۰٫۵ درصد را ثبت کرد.

از طرف دیگر دو هفته پیش از این مریم رجوی نیز، راهکار نجات اقتصاد ایران را سرنگونی نظام دانسته بود و نوشته بود :«…بلایی که بر سر بازار ارز و بر سر کل اقتصاد کشور آمده نتیجه مستقیم ناتوانی نظام است. این‌ که پول ایران کم‌‌ ارزش‌ترین واحد پول جهان شده‌ است، نتیجه حاکمیت آخوندهاست که همه چیز را برای حفظ قدرت به‌ویرانی کشانده‌اند.»

 

این در حالیست که بر اساس سخنان چند روز قبل رهبر معظم انقلاب دشمنان ملت با همکاری ضد انقلاب از سه سال پیش در تلاش بودند تا با صرف هزینه های چند ده میلیون دلاری اغتشاشات و ناآرامی هایی را در ایران به وجود بیاورند که نهایتا به چند روز ترقه بازی در چند شهر ایران در دی ماه ختم شد و در مرداد امسال هم یکی دو شهر تنها چند ده نفر را به خیابان ها کشید.

و اکنون دشمنان ملت از این که پروژه ای را که سه سال برایش زحمت کشیده بودند و اکنون بی نتیجه مانده به خشم آمده و از این فرصت چالش اقتصادی دولت سوءاستفاده کرده و شروع به عقده پراکنی کرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. متاسفانه سروصدا میکنن و یک توجهات کوچکی هم جلب کردند، نبایستی اینها رو دست کم گرفت.
    واقعا بایستی به کمک مردم، خائنین به خون شهداء و امام زمان علیه السلام رو شناسایی کرد و به مردم نشان داد.
    به نظرم بایستی انقلابی به سراغ خائنین رفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme