https://telegram.me/empireoflies

راهکار خبرنگار BBC برای اشتغال‌زایی؛ دایرکردن فاحشه‌خانه برای گردشگران عرب!!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسال گذشته رسانه های ضد انقلاب و عمال داخلی آنها در پروژه ای برای تفرقه افکنی میان ملت ایران و عراق در رسانه هایشان این گونه به ملتهای ایران و عراق القا کردند که عراقی ها برای امیال شهوانی به مشهد می آیند و ایرانی های ها برای صیغه کردن زنان عراقی به کربلا و نجف می روند. این القائات نادرست تا آنجا پیش رفت که برخی از  ساختمان های کنسلوگری ایران در عراق مورد هجوم عده ای قرار گرفت.

بعد ها مشخص شد این جریانات همگی از انگلستان مدیریت می شده و تلویزیون بی بی سی فارسی و عمال آنها در این پروژه نقش اصلی را ایفا می کنند. در همان زمان نیز خبرنگاران و کارکنان این شبکه سلطنتی بیشترین کنشها را در این تفرقه افکنی به عهده داشتند.

حال بعد از یک سال از آن ماجرا مهرداد فرهمند از خبرنگاران بی بی سی فارسی که همسر سابق اش در عراق به نمایندگی از بی بی سی فارسی پروژه تفرقه افکنی را مدیریت می کند در مطلبی با اشاره به درگیری کارگران قزاق با کارگران عرب در یکی از مناطق نفتی قزاقزستان گفته ممکن است با عراقی های زائر در مشهد هم چنین کاری شود بنابراین از آنجایی که عراقی ها در ایران به اندازه گردشگران حاشیه خلیج فارس پول خرج نمی کنند و علاوه بر آن مشکلات این چنینی هم برای مردم کشورمان ایجاد می کنند بنابراین باید زمینه های حضور این گردشگران در مشهد و دیگر جاهای این سرزمین فراهم شود.

مهرداد فرهمند در مطلب خود تلاش دارد تا مسئولان امر را برای بازگشایی سفارت عربستان و کنسولگری اش در مشهد مجاب کند  و دلیل اش هم این است که از آن جایی که بهترین راه برای درآمد زایی از طریق گردشگری است و برخی زنان هم ناچار به تن فروشی هستند پس بهتر است که برای درآمد بیشتر این زنان به جای تن فروشی به عراقی ها خود را در اختیار گردشگران عرب حاشه خلیج فارس قرار دهند چرا که آنها به دلیل متمول بودن پول بیشتری در این راه خرج می کنند!!!!

این خبرنگار بی غیرت بی بی سی فارسی در توجیه راهکار خود به کشورهای اتریش و انگلستان اشاره می کند که مثلا می گوید شهرداری ژنو برای مغازه داران، دوره آموزشی گذاشته که چگونه با گردشگران عرب رفتار دلپذیر داشته باشند چون می داند که گردشگر اروپایی، پول خرج نمی کند. آنکه به هتلها و گرانقیمت می رود و برای گردش تمام روز تاکسی دربست می گیرد و مغازه ها را آباد و چمدانش را پر از سوغاتیهای گرانبها می کند، گردشگر عرب است. و در ادامه با اشاره به یکی از محلات لندن می گوید در یکی از کوچه های این محله روسپی خانه هایی  هم هست و با این که فحشا در انگلستان غیرقانونی است دلالان محبت در اطراف این روسپی خانه ها پرسه می زنند شناسایی این روسپی خانه ها ساده است و قطعا پلیس هم از فعالیتشان باخبر است اما می گذارد کارشان را بکنند چرا که جنس دکان گردشگری باید جور باشد، عرب پولدار را که برای یک پرس غذا، قیمت خون پدر صاحب رستوران را می پردازد، در همین محله باید قیمت خون مادرش را هم برای روسپیگری ازش گرفت تا کسب نان کرد!!!

این خبرنگار وطن فروش بنگاه خبر پراکنی انگلیس حتی برای توجیه راهکار خود از ترکیه هم مثالی می آورد و می گوید حتی برخی از زنان ایرانی هم در شهرهای ترکیه به تن فروشی مشغول هستند و این کار برای ترکیه درآمد زا است. وی تلویحا می گوید چرا ما خودمان از این زنان استفاده نکنیم تا اشتغال زایی کنیم!!!

تا قبل از این خبرنگاران بی بی سی فارسی به وطن فروشی مشهور بودند ولی از این به بعد باید صفت ناموس فروشی را هم به فهرست عناوین این خادمان ملکه الیزابت اضافه کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این فقط تنها صدای این جریان نیست ، اصرار جریان اصلاح طلب برای صنعت گردشگری بجای تولید . و تاکید بر درآمد زا بودن آن و طرح شغل کارگر جنسی از سوی شهین ملاوردی و طرح بیمه سلامت برای روسپیان از طرف هاشمی وزیر بهداشت ، حمایت از کشف حجاب با عنوان حجاب اختیاری در برابر ترکیب مجعول حجاب اجباری توسط نمایندگان این جریان همصدا با گروه ها و احزاب و افراد اجیری ، حاکی از فیلیپینیزه کردن ایران برای کشورهای حوزه خلیج فارس میکند .
    افت ارزش پولی و بستن راه های تولید یک جریان کلان و مخرب دولت اصلاحات است که آسیبهای اجتماعی را از جمله فحشا را شدت میبخشد و بدلیل کم ارزشی پول داخلی توریسم سکس را برای اتباع کشورهای ثروتمند کم هزینه .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme